9183ofert od39.99PLN do1599.00PLN
 • Typ zasilania: akumulatorowe
 • Rozmiar uchwytu: 1/4 kwadrat
 • Maks moment obrotowy: 60 Nm
425,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
109
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Opakowanie: opakowanie zbiorcze
 • Z grzechotką: nie
 • Dynamometryczny: nie
44,59 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
39,99
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
355
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
299,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
300,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Maks grubość płytki: 15 mm
 • Maks długość cięcia: 120 cm
 • Wielkość płytki (karo): 84,8x84,8 cm
 • Masa: 12,25 kg
519
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
469
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
258,99
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
124,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Opakowanie: zestaw
 • Izolowany: tak
 • Z grzechotką: nie
 • Nieiskrzący: nie
 • Dynamometryczny: nie
66,99
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
48,59
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Rozmiar: 1 mm
 • Ilość w opakowaniu: 400
 • Typ opakowania: opakowanie zbiorcze
156,49
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
173,49 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
168,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
Strona 1 z 613

W naszym sklepie znajdziecie różne zestawy narzędzi ręcznych, które w wielu miejscach stanowią podstawowe wyposażenie warsztatów czy magazynów. Oferujemy akcesoria dla amatorów, jak i profesjonalistów. Zaopatrujemy branżę budowlaną, remontową, samochodową, ogrodniczą i wiele innych. Oferujemy młotki, klucze nasadowe, łomy, pędzle malarskie, nasadki, kombinerki i inne różnorodne narzędzia. Każdy warsztat, nieważne czy przydomowy, czy specjalistyczny, powinien być wyposażony w jak największą liczbę przydatnych narzędzi, które należy mieć pod ręką każdego dnia.

Narzędzia ręczne od sprawdzonych producentów

Wiemy, jak ważne jest zaopatrywanie się u renomowanych producentów, ponieważ to właśnie oni oferują najlepsze rodzaje produktów. Gwarantują długą żywotność, funkcjonalność, wiele dodatkowych akcesoriów i niezawodność. W sklepie narzędzia.pl prezentujemy narzędzia ręczne od producenta TopexRyobi, Bosch, Rubi, Yato i wielu innych. Dzięki temu możecie mieć pewność, że w nasz sklep oferuje Wam tylko najlepsze produkty. Dostępne akcesoria wykonane są z najwyższej jakości materiałów i przeznaczone są do pracy amatorskiej i specjalistycznej. W każdym warsztacie powinny znaleźć się zestawy kluczy nasadowych, wózki narzędziowe, klucze płaskie, klucze płasko oczkowe, wkrętaki i inne narzędzia, które pozwolą na bezpieczną i wydajną pracę. Wszystko to i o wiele więcej zapewnia nasz sklep narzedzia.pl.

Moc jakościowych produktów – narzędzia ręczne do Twojego warsztatu

Renomowany warsztat nie może istnieć bez wysokiej jakości narzędzi ręcznych. Dostarczane przez nas akcesoria zapewnią Wam bezawaryjną pracę a wszystko przez produkty, które znajdziecie w tej kategorii. Zapewniamy Wam wysokiej jakości nożyce, nitownice, szczypce, noże, narzędzia do szlifowania, przedłużki, przecinaki, grzechotki, obcęgi, imadła, piły, kleszcze, ściski i wszystko inne, co powinno znaleźć się w Waszym warsztacie. Oferujemy produkty dla elektryków, ale i mechaników, ogrodników czy budowlańców. Aby dobrze ze sobą zespolić poszczególne elementy np. meblowe, warto mieć przy sobie różne wkrętaki w izolacji, które z pewnością przydadzą się podczas pracy elektryków. Klucze w zestawie z różnymi końcówkami zapewnią szybkie i skuteczne odkręcanie i przykręcanie śrub.

Dlaczego warto wyposażyć się w narzędzia ręczne?

Czy wyobrażacie sobie, że Wasze miejsce pracy mogłoby istnieć bez narzędzi ręcznych? Jeśli nie, to koniecznie zapoznajcie się z asortymentem, w który bogate są nasze kategorie sklepowe. Znajdziecie tam produkty m.in. szczypce do ściągania izolacji z kabli lub do przytrzymywania różnych przedmiotów. Oferujemy młotki, dzięki którym przybijesz setki gwoździ. Zaopatrzycie się w nitownice, które pozwolą Wam łączyć ze sobą przeróżne tekstylia np. blachy lub rury. Prezentujemy także przecinarki do rur lub węży, przedłużki i o wiele więcej produktów.

Narzędzia ręczne, których nie może zabraknąć w domu

Wielu z wymienionych narzędzi ręcznych nie powinno zabraknąć w żadnym domu. Jeśli nie chcecie co chwilę wzywać hydraulika, podstawowy komplet narzędzi powinien być wciąż w zasięgu Waszej ręki. Dzięki nim będziecie w stanie samodzielnie naprawić wiele rzeczy, oszczędzając przy tym solidną dawkę gotówki. Co więc powinno znaleźć się w Waszym przydomowym warsztacie?

 • Młotek – a najlepiej dwa. Jeśli jesteście amatorami, którzy hobbistycznie wykorzystują to narzędzie, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie młotek ślusarski.
 • Wkrętaki – do wyboru macie kilka rodzajów tych narzędzi: izolowany, płaski i krzyżowy. Jeśli nie chcecie kupować kilku różnych wkrętaków, zaopatrzcie się w jeden uniwersalny model z wymiennymi końcówkami.
 • Klucze – powinny stanowić wyposażenie każdej skrzynki z narzędziami. W naszym sklepie znajdziescie klucze płasko oczkowe stanowiące rozwiązanie 2w1. Jeśli macie je na oku, wyposażcie się od razu w większą ilość rozmiarów takich narzędzi.
 • Miarka – w domowym warsztacie nie powinno zabraknąć miary. Możecie wyposażyć się w model składany lub zwijany. Akcesoria te są niezastąpione, kiedy chcecie dokładnie wymierzyć, gdzie postawić szafkę czy powiesić obraz.
 • Kombinerki – przydają się do wyciągnięcia gwoździa, który utknął w jakimś surowcu lub do przytrzymania czegoś, co nie może się obracać.

W naszym sklepie znajdziecie już gotowe zestawy narzędzi do domowego warsztatu, które z pewnością są bardziej przystępne cenowo, niż gdybyście kupowali każdy produkt osobno. Jeśli jednak jesteście fachowcami, którzy od czasu do czasu powiększa swoją kolekcję narzędzi, wówczas z pewnością również zaopatrzycie się w tu we wszystko, czego potrzebujecie.

Koniecznie zapoznajcie się z tym, co mają Wam do zaoferowania nasze sklepowe kategorie wyposażone w narzędzia ręczne. Zapewniamy niedługi czas oczekiwania na przesyłkę i gwarantujemy zadowolenie z zamówionych produktów. Każdy producent, którego sprzęty oferujemy, rekomendowany jest ze względu na wysoką jakość swoich produktów.