14ofert od87.99PLN do1465.99PLN
440,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
87,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
87,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
314,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
1 340,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 143
dostawa
wysyłka
>12 dni
672,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 143
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 148,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
762,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
1 465,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
657
dostawa
wysyłka
>12 dni
762,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
562,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Frezy do betonu w Narzedzia.pl

Frezowanie to jeden ze sposobów obróbki skrawaniem. Pozwala nadać powierzchniom wykonanym z różnych materiałów odpowiednie kształty. Do wykonywania tego typu zadań służą frezarki wyposażone we frezy. Podczas prac remontowo-budowlanych wykorzystanie frezów do betonu jest prawie zawsze niezbędne. W tym dziale znajdziesz frezy z pomocą, których usuniesz nierówności z posadzek betonowych czy wykonasz żłobienia. Przygotowana przez nas oferta frezów betonowych obejmuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie.

Jakie frezy do betonu wybrać?

Frezarki to niezbędne urządzenia w wyposażeniu wielu firm remontowo-budowlanych. Z ich pomocą możliwa jest obróbka powierzchni wykonanych z różnych materiałów. By móc w pełni wykorzystać możliwości frezarki, konieczne jest jej zaopatrzenie w odpowiednie ostrza, czyli frezy. Każdy materiał ma inne właściwości, dlatego wymaga także innego rodzaju narzędzia do obróbki. Do płaszczyzn betonowych przeznaczone są specjalne frezy, których konstrukcja i stopień twardości pozwalają na pracę w nawet tak twardym materiale.

Beton jest niezwykle wymagającym materiałem, dlatego do jego obróbki wymagane są narzędzia o sporej wytrzymałości. Zbyt słabe frezy nie poradzą sobie z tego typu powierzchnią i będą wymagały częstej wymiany. Frezowanie betonu pozwala wyrównać jego powierzchnię, uzyskać poziom i usunąć zalegające pozostałości, jak kleje czy posadzki żywiczne. Frezy umożliwiają także wycinanie w betonie otworów o precyzyjnych kształtach. Podczas wyboru odpowiedniego frezu warto zwrócić uwagę na kształt ich zębów, który decyduje o rodzaju materiału, z jakim pracować może narzędzie. Zęby mogą mieć różną wysokość, profil i być gęsto lub rzadko rozstawione na frezie.

Specjalna koronka otwornicy poradzi sobie nawet z bardzo twardymi materiałami. Otwornice bimetalowe bardzo często używane są do wycinania miejsc na puszki elektryczne. Urządzenia pracujące z tak twardymi materiałami powinny być wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Dostępne są trzy rodzaje frezów do betonu: diamentowe, wolframowe i widiowe. Pierwsze z nich są najbardziej efektywne i pozwalają na wycinanie bardzo precyzyjnych otworów. Nadają się również do płytek ceramicznych i gresowych. Do ścian betonowych, ceglanych i wykonanych z pustaków oraz do ceramiki sprawdzą się frezy wolframowe. Modele widiowe mają zęby wykonane z węglika spiekanego, przeznaczone są do ścian wykonanych z betonu i cegły.

Frezy do betonu i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje frezów przeznaczone zarówno do frezarek, szlifierek prostych, jak i do mikrofrezarek. Przygotowaliśmy także frezy do drewna i metalu. Dzięki naszym produktom obróbka powierzchni przebiegnie szybko i sprawnie. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz zarówno do prac profesjonalnych, jak i zastosowań amatorskich. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!