Frezy do betonu

Zastosowane filtry (0)

1 ofert od 314.99 zł do 314.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Tarcza frezująca 135mm do farb, klejow Dedra H1260 Dedra

Tarcza frezująca 135mm do farb, klejow Dedra H1260

314,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Wysyłamy >12 dni
1

Frezy do betonu w Narzedzia.pl

Frezowanie to jeden ze sposobów obróbki skrawaniem. Pozwala nadać powierzchniom wykonanym z różnych materiałów odpowiednie kształty. Do wykonywania tego typu zadań służą frezarki wyposażone we frezy. Podczas prac remontowo-budowlanych wykorzystanie frezów do betonu jest prawie zawsze niezbędne. W tym dziale znajdziesz frezy z pomocą, których usuniesz nierówności z posadzek betonowych czy wykonasz żłobienia. Przygotowana przez nas oferta frezów betonowych obejmuje produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenie.

Jakie frezy do betonu wybrać?

Frezarki to niezbędne urządzenia w wyposażeniu wielu firm remontowo-budowlanych. Z ich pomocą możliwa jest obróbka powierzchni wykonanych z różnych materiałów. By móc w pełni wykorzystać możliwości frezarki, konieczne jest jej zaopatrzenie w odpowiednie ostrza, czyli frezy. Każdy materiał ma inne właściwości, dlatego wymaga także innego rodzaju narzędzia do obróbki. Do płaszczyzn betonowych przeznaczone są specjalne frezy, których konstrukcja i stopień twardości pozwalają na pracę w nawet tak twardym materiale.

Beton jest niezwykle wymagającym materiałem, dlatego do jego obróbki wymagane są narzędzia o sporej wytrzymałości. Zbyt słabe frezy nie poradzą sobie z tego typu powierzchnią i będą wymagały częstej wymiany. Frezowanie betonu pozwala wyrównać jego powierzchnię, uzyskać poziom i usunąć zalegające pozostałości, jak kleje czy posadzki żywiczne. Frezy umożliwiają także wycinanie w betonie otworów o precyzyjnych kształtach. Podczas wyboru odpowiedniego frezu warto zwrócić uwagę na kształt ich zębów, który decyduje o rodzaju materiału, z jakim pracować może narzędzie. Zęby mogą mieć różną wysokość, profil i być gęsto lub rzadko rozstawione na frezie.

Specjalna koronka otwornicy poradzi sobie nawet z bardzo twardymi materiałami. Otwornice bimetalowe bardzo często używane są do wycinania miejsc na puszki elektryczne. Urządzenia pracujące z tak twardymi materiałami powinny być wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Dostępne są trzy rodzaje frezów do betonu: diamentowe, wolframowe i widiowe. Pierwsze z nich są najbardziej efektywne i pozwalają na wycinanie bardzo precyzyjnych otworów. Nadają się również do płytek ceramicznych i gresowych. Do ścian betonowych, ceglanych i wykonanych z pustaków oraz do ceramiki sprawdzą się frezy wolframowe. Modele widiowe mają zęby wykonane z węglika spiekanego, przeznaczone są do ścian wykonanych z betonu i cegły.

Frezy do betonu i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz także inne rodzaje frezów przeznaczone zarówno do frezarek, szlifierek prostych, jak i do mikrofrezarek. Przygotowaliśmy także frezy do drewna i metalu. Dzięki naszym produktom obróbka powierzchni przebiegnie szybko i sprawnie. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz zarówno do prac profesjonalnych, jak i zastosowań amatorskich. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!