6ofert od36.10PLN do118.00PLN
118
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
103,60
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
36,30
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
36,10
dostawa
wysyłka
8-11 dni
89
dostawa
wysyłka
>12 dni
99
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Pistolety do mycia i konserwacji zwykle wyposażone są w wygodną dyszę, pozwalającą na dotarcie do najtrudniej dostępnych zakamarków. Dzięki nim możemy wykonać zabieg ropowania lub czyszczenia za pomocą sprężonego powietrza lub substancji czyszczącej.

Ropowanie idealnie sprawdza się w oczyszczaniu tłustych powierzchni w pracach blacharskich, konserwacji urządzeń czy usuwaniu plam po remoncie i malowaniu. Dzięki poręcznemu i lekkiemu pistoletowi do czyszczenia sprężonym powietrzem możemy zapomnieć o skrobaniu i szorowaniu.

Dzięki regulacji wylotu dyszy pistolety do ropowania sprawdzą się także w oczyszczaniu niewielkich elementów, wymagających zegarmistrzowskiej precyzji. Pistolety są niewielkie, posiadają zbiornik od 0,5 do 1 litra. W zależności od modelu ciśnienie robocze wynosi od 4 do 6 barów. Rączki zazwyczaj wyposażone są w uchwyty antypoślizgowe, dzięki czemu narzędzie pewnie leży w dłoni.

Jeśli konserwacja maszyn lub czyszczenie poszczególnych elementów stanowi Twoją zmorę - warto przetestować pistolety do ropowania. Zapewniają one szybkie i precyzyjne oczyszczanie wybranych powierzchni, pozwalając zastosować sprężone powietrze lub odpowiednie substancje.