Tarcze tnące do mikronarzędzi i narzędzi wielofunkcyjnych

Zastosowane filtry (0)

26 ofert od 18.99 PLN do 63.99 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1

Tarcze tnące do mikronarzędzi i narzędzi wielofunkcyjnych

Tarcze tnące trzpieniowe mocowane są w elektronarzędziach za pomocą specjalnego trzpienia. Taka budowa umożliwia uzyskanie wysokiej precyzji cięć. Tarcze tego typu doskonale sprawdzą się w wielu pracach konstrukcyjnych, budowlanych czy remontowych. W tym dziale zaopatrzysz się w tarcze tnące trzpieniowe wyprodukowane przez renomowanych producentów, o różnych rozmiarach oraz wykonane ze zróżnicowanych materiałów.

Tarcze tnące trzpieniowe - zastosowanie

Tarcze tnące obejmują szeroką gamę produktów przeznaczonych do cięcia wielu materiałów. Znajdziesz wśród nich produkty uniwersalne, specjalistyczne oraz przeznaczone do ściśle określonej grupy powierzchni.

Tarcze tnące trzpieniowe wyróżnia konstrukcja. Nadają się do wykonywania standardowych cięć, a także do tych precyzyjnych, gdzie szczególnie ważna jest dokładność. Dostępne w naszym asortymencie tarcze tnące trzpieniowe sprawdzą się m.in. do cięcia plastiku, miedzi, żeliwa, stali nierdzewnej, srebra, aluminium, złota, metali miękkich, gazobetonu, płyt kartonowo-gipsowych, marmuru, cegły, stali konstrukcyjnej i budowlanej. Z ich pomocą szybko obetniesz lub natniesz wkręty, śruby czy cienkie drewno. Tarcze tnące trzpieniowe tną jedynie krawędzią, dlatego w znacznej większości nie nadają się do wycinania lub wygładzania profilowanych otworów. Jednak wśród nich znajdziesz także rozwiązania przystosowane do szlifowania.

Tarcze tnące trzpieniowe do mikronarzędzi - precyzja cięcia

W tym dziale przygotowaliśmy tarcze tnące trzpieniowe aluminiowo-oksydowe, z włókien szklanych czy wykonane ze stali sprężystej. Znajdziesz tutaj także tarcze szlifierskie z korundu. Produkty sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach. Zaopatrzysz się tutaj w modele o różnej średnicy, typie otworów i przeznaczeniu. Na narzedzia.pl z pewnością znajdziesz rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.