1ofert od129.00PLN do129.00PLN
129
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

W ofercie naszego sklepu znajdziesz baseny ogrodowe z prawdziwego zdarzenia. Modele wolnostojące i przeznaczone pod zabudowę oferują przyjemną kąpiel już chwilę po napełnieniu. To miejsce, w których każdy chciałby się znaleźć w upalny dzień.

Wieloletnie baseny ogrodowe pozwalają na długotrwałe użytkowanie, oferując jednocześnie łatwy montaż. Dzięki basenom w naszej ofercie możesz cieszyć się dużym zbiornikiem do pływania bez konieczności korzystania z usług ekipy monterskiej. Baseny, dzięki wytrzymałej konstrukcji, są całoroczne, dzięki czemu nie musisz zimą ich składać. Na początku lata wystarczy oczyścić wodę, aby cieszyć się przyjemnym pluskaniem.

Basen, pozwalający na swobodne zanurzenie się to fantastyczna alternatywa dla wyjazdu nad morze lub jezioro. Dzięki basenom stalowym możesz cieszyć się wakacyjnym relaksem bez konieczności ruszania się z domu. Większe baseny mają rozmiary pozwalające na jednoczesną kąpiel kilku osób.

Baseny, proponowane przez narzedzia.pl, posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają najwyższe normy. Podlegają także gwarancji, pod warunkiem odpowiedniego ich użytkowania. Szczegóły znajdziesz na podstronach poszczególnych produktów.