14ofert od126.00PLN do1375.00PLN
126 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
138 PLN
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
845 PLN
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
Bosch + torba
549 PLN
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
539 PLN
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
339 PLN
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
859 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
209 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 375 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
669 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
189 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
419 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

W dziale “narzędzia modelarskie” znajdziesz urządzenia precyzyjne, które pomogą w budowie modeli architektonicznych, tworzeniu detali oraz grawerowaniu i frezowaniu w drewnie, szkle, kartonie, plastiku, tkaninie oraz metalu.

Oferta ta zainteresuje projektantów, modelarzy, majsterkowiczów, jubilerów oraz dekoratorów. Dzięki mini narzędziom modelarskim urzeczywistnisz swoje projekty. W naszym sklepie znajdziesz frezarki, wycinarki, narzędzia do grawerowania oraz dłutownice. Każdy, kto zajmuje się modelarstwem, wie, jak ważne jest posiadanie odpowiedniego sprzętu, który pomoże zbudować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Koszt zakupu modeli często jest znaczny, ale brak profesjonalnych urządzeń i osprzętu może oznaczać setki godzin spędzonych na zbędnych poprawkach. Oczywiście, modele można też budować ręcznie, jednak często jest to mozolna praca, nie dająca spodziewanego efektu.

Zaletą narzędzi modelarskich jest to, że wiele z nich może się przydać także w innych pracach: stolarskich, tapicerskich i dekoratorskich, umożliwiając obróbkę tworzyw sztucznych, drewna, ceramiki, metali czy materiałów mineralnych.

 

Prawdziwy miłośnik modelarstwa może wybierać narzędzia z naprawdę szerokiej rynkowej oferty. Niezbędnych narzędzi modelarskich jest mnóstwo. Można wśród nich wymienić wiertarko-frezarkę. Przyda się ona każdemu wytwórcy rzemiosła artystycznego, jubilerowi, optykowi, mechanikowi, zapalonemu modelarzowi. Ułatwi czyszczenie, szlifowanie, polerowanie, jak również – grawerowanie. W jakie jeszcze narzędzie modelarskie warto się wyposażyć? Może w mikropalnik, idealny do konstrukcji modeli, lutowania, podgrzewania, spalania i cynowania. Dostępne są także nowoczesne akumulatorowe narzędzia modelarskie, kompaktowe i wygodne w użyciu. Do ich niezaprzeczalnych atutów należy uniwersalność zastosowania. Te narzędzia modelarskie poradzą sobie i z pracami rzemieślniczymi, i z majsterkowaniem. Doskonale nadają się do rzeźbienia, cięcia, szlifowania, wygładzania – w dowolnym materiale. Ich akumulatory są wymienne, łatwo je naładować. Oczywiście, nie zapominajmy o podstawowych narzędziach modelarskich, takich jak: nożyki modelarskie, lupa, pęsety, pędzelki, farby, kleje, zapałki, szpachlówki, płyny do zmiękczania kalkomanii.