18ofert od135.00PLN do599.00PLN

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 2000 W

359 PLN
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 2000 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 2000 m²

429 PLN 396 PLN
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: gazowy

168 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
599 PLN 474 PLN
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 720 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 11 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: nie

545 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Napięcie zasilania: 230 V Maksymalna moc: 2000 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 18 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: nie Masa: 1,3 kg

284 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Napięcie zasilania: 230 V Maksymalna moc: 2000 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 18 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: nie Masa: 1,6 kg

369 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny

135 PLN
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 720 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 11 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: tak

599 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 600 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 9 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: tak

575 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 450 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 7 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: nie

425 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Maksymalna moc: 600 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 9 m² Sterowanie przez WiFi/Bluetooth: nie

495 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Typ: elektryczny Napięcie zasilania: 230 V Maksymalna moc: 1000 W Maks. ogrzewana powierzchnia: 3 m² Masa: 3,2 kg

319 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
Strona 1 z 2

Promienniki

Elektryczne promienniki podczerwieni to interesująca alternatywa do innych form przenośnego ogrzewania. Zasada ich działania oparta jest o promieniowanie IR do ogrzewania powietrza w danym pomieszczeniu. Jest to ten sam rodzaj promieniowania, którym Słońce ogrzewa naszą planetę. Dzięki temu ta forma ogrzewania gwarantuje równomierne rozprowadzenie energii. Zaletą promienników jest to, że ogrzewają również przedmioty oraz ściany pomieszczenia, dzięki czemu ciepło utrzymuje się dłużej.

Promienniki stosować można nie tylko we wnętrzach, sprawdzą się także jako ogrzewanie tarasowe i ogrodowe. Wystarczy tylko podłączyć je do prądu. Dla osób, które np nie posiadają podłączenia do sieci na działce letniskowej alternatywą będą promienniki gazowe i olejowe. Stosować je jednak należy jedynie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach lub na zewnątrz, gdyż wokół promiennika mogą się gromadzić toksyczne efekty spalania paliwa.

Promienniki elektryczne do domu i na taras

Ciepło wydzielane przez promienniki jest odczuwalne niemal natychmiast po włączeniu urządzenia. Stąd idealnie nadają się do pomieszczeń roboczych albo do ogrzania domu wiosną lub jesienią. Promienniki mają dużo lepszą wydajność niż klasyczne grzejniki konwektorowe lub termowentylatory. W odróżnieniu od nich promienniki nie osuszają powietrza oraz nie wywołują efektu palenia kurzu, które jest niekorzystne nie tylko dla alergików i astmatyków.

Promiennik IR jest ekologicznym i przyjaznym dla osób przebywających w danym pomieszczeniu sposobem ogrzewania przestrzeni. Nowoczesne promienniki posiadają sterowanie za pomocą fal Wi-fi lub pilota, co pozwala podłączyć urządzenie do sieci inteligentnego domu. Dzięki temu użytkownik ma pełną kontrolę nad procesem ogrzewania, nawet jeśli przebywa poza mieszkaniem lub miejscem pracy.

Efektywne promienniki grzewcze

Ogromną zaletą elektrycznych promienników grzewczych jest to, że do ogrzewania nie potrzebują paliwa. Starsze modele, w których promieniowanie cieplne wydzielała specjalna płyta ceramiczna, podgrzewana przez spalanie gazu albo oleju nie są tak efektywne, choć nadal mają one swoich zwolenników.

Promienniki cieplne na prąd są idealne do ogrzewania ogródków restauracyjny. W przeciwieństwie do ogrzewaczy na gaz, nie wytwarzają one żadnych toksycznych gazów. W przypadku ich przypadkowego przewrócenia nie grozi nam także wyciek gazu albo pożar. Są zdecydowanie mniejsze i można je powiesić na ścianie.