38583ofert od21.00PLN do1499.00PLN
Strona 1 z 2573

Regały warsztatowe i metalowe

Metalowe regały to doskonały sposób na zachowanie porządku w piwnicy, warsztacie, garażu albo firmie. Umieszczając na półkach materiały i narzędzia nie tylko wpływasz na estetykę pomieszczenia, ale także wygodę pracy - na regale wszystkie elementy są łatwo widoczne i dostępne.

Regały metalowe, które można znaleźć w naszej ofercie, charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz wytrzymałością na duże ciężary. Średnio nośność jednej półki wynosi nawet 150 kg, a najwytrzymalsze mogą unieść do 250kg. Regały są proste w montażu, dzięki czemu łatwo je transportować. Regały metalowe można ustawić w praktycznie każdym pomieszczeniu, od firmowego magazynu po domową spiżarnię.

Regały zaopatrzone są w wykończenia nóżek, które zabezpieczają podłogę przed zarysowaniem. Czy to będzie regał przemysłowy czy warsztatowy - proponujemy modele o wysokiej jakości wykończenia, produkowane przez polskie przedsiębiorstwo Metalkas. W ofercie znaleźć można produkty o następującym przeznaczeniu:

  • regały magazynowe - o największej nośności półek. Z ich pomocą przechowywanie oraz wyszukiwanie towaru stanie się znacznie łatwiejsze,
  • regały warsztatowe - łatwe do czyszczenia, o sporej nośności półek,
  • regały piwniczne - idealne do garażu, spiżarni lub pomieszczenia gospodarczego. Przechowasz na nim sezonowe narzędzia, zabawki, akcesoria do samochodu albo zimowe zapasy.

Wszystkie regały są wykonane z ogromną starannością.