Sterowanie

Zastosowane filtry (0)

14 ofert od 36.88 zł do 799.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Bestseller Czujnik wilgotności gleby Gardena 01867-20 Gardena

Czujnik wilgotności gleby Gardena 01867-20

186,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Bestseller Wyłącznik czasowy elektroniczny Verto 15G751 Verto

Wyłącznik czasowy elektroniczny Verto 15G751

162,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Sterownik nawadniania Gardena MultiControl duo Gardena

Sterownik nawadniania Gardena MultiControl duo

422 zł 399,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 422 zł
Puszka podłączeniowa Pipeline Gardena 08262-20 Gardena

Puszka podłączeniowa Pipeline Gardena 08262-20

70,99 zł 66,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 70,99 zł
Wielokanałowy smart sterownik nawadniania Gardena 19032-20 Gardena

Wielokanałowy smart sterownik nawadniania Gardena 19032-20

799,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 4 szt. Wysyłamy już jutro
Wilgotnościomierz Smart Sensor Gardena 19040-20 Gardena

Wilgotnościomierz Smart Sensor Gardena 19040-20

319,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 3 szt. Wysyłamy już jutro
Zawór automatyczny Gardena 1278-27 Gardena

Zawór automatyczny Gardena 1278-27

174 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 3 szt. Wysyłamy już jutro
Sterownik nawadniania Bluetooth Gardena 01889-29 Gardena

Sterownik nawadniania Bluetooth Gardena 01889-29

256,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępna 1 szt. Wysyłamy już jutro
Wyłącznik czasowy Verto 15G750 Verto

Wyłącznik czasowy Verto 15G750

50,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Zegar mechaniczny Cellfast IDEAL Cellfast

Zegar mechaniczny Cellfast IDEAL

44,40 zł 36,88 zł Dostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką: 44,40 zł
Cyfrowy sterownik nawadniania IDEAL Cellfast C 52-095 Cellfast

Cyfrowy sterownik nawadniania IDEAL Cellfast C 52-095

196,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Solarny sterownik nawadniania ERGO Cellfast C 52-590 Cellfast

Solarny sterownik nawadniania ERGO Cellfast C 52-590

219,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 7 szt. Wysyłamy już jutro
Przepływomierz Cellfast IDEAL Cellfast

Przepływomierz Cellfast IDEAL

67,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już jutro
Elektroniczny programator nawadniania Dedra 80N301 Dedra

Elektroniczny programator nawadniania Dedra 80N301

182,49 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Wysyłamy >12 dni
1

Każdy posiadacz ogrodu powinien wyposażyć się w sterowniki nawadniania, aby uprawa terenu zielonego była jak najłatwiejsza. Dlatego też w tej kategorii znajdziesz dedykowane do tego urządzenia, które prawie samodzielnie zajmą się podlewaniem Twoich roślin. Kiedy tylko zaopatrzysz się w odpowiedni system nawadniania na narzedzia.pl, przekonasz się, że dbanie o ogród wcale nie musi być wyczerpujące i żmudne, i może stać się prawdziwą przyjemnością.

Sterowanie nawadnianiem ogrodu

W automatyczne nawadnianie powinien zainwestować każdy posiadacz dużego terenu zielonego, ponieważ odpowiednia dbałość o ogród wymaga dość dużego wysiłku fizycznego. Pielęgnowanie go nie kończy się bowiem na posadzeniu roślin, zasianiu trawy i postawieniu ozdób ogrodowych, ale tak naprawdę, jest to dopiero początek przygody. Kwiaty, krzewy i drzewa, a także trawa, którą zasadzisz, potrzebują odpowiedniego nawadniania, co wiąże się z ich systematycznym podlewaniem. Mając jednak bardzo duży ogród, zadanie to może być trudne do wykonania. Ręczne podlewanie sprawdza się w przypadku mniejszych ogrodów czy ogródków warzywnych. Więc jeśli nie chcesz, aby Twoje rośliny zaczęły usychać, sprawdź co kryje się w naszym sklepie. Znajdziesz tu wszystkie potrzebne produkty, które rozwiążą Twój problem nawet wtedy, kiedy nie będzie Cię w domu.

Automatyczne sterowanie nawadnianiem

Sterownik nawadniania pozwoli Ci na podlewanie roślin wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba i to w całkowicie bezwysiłkowy sposób. Sterownik można połączyć ze zraszaczami i wężami ogrodowymi, aby w komfortowy sposób zapewnić wodę swojej roślinności. Inwestując w system nawadniania ogrodu, zaoszczędzisz dużo czasu, który możesz wykorzystać na inne, przyjemne rzeczy.

W naszym sklepie narzedzia.pl znajdziesz nie tylko sterowniki nawadniania, ale również moduł wifi, elektrozawory i moc zraszaczy. Nie mogło zabraknąć również linii kroplującej i przydatny będzie również czujnik deszczu. Wyposażając się w te właśnie produkty, nawadnianie ogrodu stanie się proste.

Sterowanie nawadnianiem trawnika i nie tylko

Aby system nawadniania mógł działać w prawidłowy sposób, powinieneś zainwestować w różne sterowniki nawadniania. Dzięki sterownikom do nawadniania ogrodu możesz zdecydować o mocy ciśnienia wody, kiedy i jak długo będzie dostarczana. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele osób włącza zraszacze wieczorem lub w nocy, ponieważ wtedy woda nie odparowuje, ale wnika w głąb gleby. Dodatkowo ciśnienie wody zwiększa się, bo sieć wodna nie jest zapchana.

Sterownik nawadniania a elektrozawór

Głównym elementem automatycznego nawadniania są elektrozawory, których głównym zadaniem jest dostarczenie odpowiedniej ilości wody. Dzięki temu, że dostosowujesz ilość wody do potrzeb ogrodu, możesz zaoszczędzić, ponieważ rachunki ulegną zmniejszeniu. Każdy, nawet największy ogród powinien więc być wyposażony w moc produktów do automatycznego nawadniania.

Należy pamiętać, że zawór powinien być dopasowany do ciśnienia wody i zakupionego sterownika. Dzięki elektrozaworom zapobiegniesz nagłemu wyciekowi wody, co może podnieść rachunki, ale też skutecznie zniszczyć posadzone przez Ciebie rośliny.

Zbuduj swój własny system nawadniania ogrodu

Oferujemy różne rodzaje sprzętów do nawadniania, co pozwala stworzyć naszym klientom piękne, zadbane ogrody. Możesz wybrać bardziej lub mniej rozbudowane urządzenia dostosowując je do swojego terenu zielonego. Przedstawiamy również czujniki deszczu, wilgotności gleby, solarne sterowniki nawadniania, automatyczny dzielnik wody i wiele innych produktów. Pozostawiamy Ci decyzję, czy wybrać sterownik nawadniania z czujnikiem deszczu czy może zakupić ten element oddzielnie. Jednak jedno jest pewne – tego typu urządzenie powinno znaleźć się w każdym ogrodzie, ponieważ urządzenia te blokują nawadnianie w momencie, kiedy pada deszcz lub gdy wyczuwają dużą wilgotność gleby. Zawsze więc będziesz mieć pewność, że system dostarczy taką ilość wody do ziemi, jaka jest ostatecznie potrzebna.

Sterowniki nawadniania – jakie wybrać?

Na rynku, w tym w naszej ofercie, znajdziesz wiele różnych modeli sterowników do nawadniania, co daje Ci możliwość porównania ich funkcjonalności i cen. Jednym z bardziej polecanych producentów jest Gardena, który wyposaża swoje urządzenia w najwyższej jakości komponenty, co przekłada się na idealną dbałość o każdy ogród. Firma ta stawia na łączenie wielu funkcjonalności w jednym urządzeniu, dzięki czemu możesz wybrać jedno z nich w zależności od tego, czego aktualnie potrzebujesz.

Prezentujemy modele sterowników, które muszą być podłączone bezpośrednio do kranu lub są łączone z elektrozaworami, dzięki czemu system ten można po kolei rozbudowywać. Na rynku znajdziesz też sterowniki zewnętrzne i wewnętrzne, a także sieciowe, którymi możesz sterować całkowicie zdalnie bez względu na to, w jakiej lokalizacji się akurat znajdujesz. Jednym z topowych urządzeń firmy Gardena jest sterownik nawadniania wielokanałowy, dzięki któremu możesz w automatyczny sposób sterować pracą 6 zaworów. Jego pracę regulujesz poprzez aplikację Gardena Smart. Sterownik mierzy wilgotność gleby zaraz przy korzeniach roślin, dlatego możesz być pewny, że Twój ogród będzie podlewany w optymalny sposób.

Najbardziej popularny wśród klientów jest sterownik nawadniania na baterie, który jest najlepszym rozwiązaniem, kiedy masz do czynienia z małym ogrodem. Innym równie popularnym sterownikiem jest model na kran, który ułatwia regulowanie pracy zraszaczy. Oba modele wyróżniają się dość przystępną ceną.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz zewnętrzny, czy wewnętrzny sterownik nawadniania, każdy z nich pozwala na odpowiednie nawodnienie ogrodu. Jednak decydując się na system nawadniania zewnętrzny, pamiętaj że liczy się odpowiednia lokalizacja sprzętu, aby nie uległ szybkiemu zniszczeniu.

Wybierając więc swój system nawadniania, zwróć uwagę na zasięg, moc napięcia elektrycznego, tryb nawadniania i ilość elektrozaworów.

W tej sekcji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia najlepszego systemu nawadniania trawnika, krzewów, drzew czy ogródka warzywnego i ulubionych kwiatów.