43ofert od6.50PLN do70.60PLN
27,10 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
18,20 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
42,80 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
27,10 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
21,90 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
16,80 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
36,80 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
25,30 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
18,20 PLN
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
70,60 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
14,90 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
15,60 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
6,60 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Produkt sprzedawany jest w pakietach po 12 szt. 12 szt. * 6,60 PLN = 79,20 PLN Całkowita wartość zakupu to: 79,20 PLN
6,50 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Produkt sprzedawany jest w pakietach po 12 szt. 12 szt. * 6,50 PLN = 78 PLN Całkowita wartość zakupu to: 78 PLN
Strona 1 z 3

Ochrona wzroku

Stosowanie osłon i okularów ochronnych jest niezbędne podczas wykonywania prac, w których występuje ryzyko uszkodzenia oczu przez różnego rodzaju odpryski. Niektóre modele okularów chronią również wzrok przed działaniem wysokich temperatur, oparami chemicznymi czy rozpryskiem gorących metali. Oczy to bardzo wrażliwy i delikatny organ, który jest szczególnie podatny na urazy, przez co wymaga odpowiedniej ochrony. W tym dziale przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę okularów i osłon ochronnych, które sprawdzą się w pracy budowlańców, stolarzy, ogrodników, laborantów i nie tylko. Zaopatrzysz się tutaj w okulary i gogle odporne na ścieranie, zaparowanie i działanie promieni UV. Natomiast okulary przeciwzamgleniowe ochronią Twoje oczy przed niebezpiecznym działaniem kwasów, olei czy alkoholu. Zaopatrzysz się tutaj również w kaski ochronne, łączące w sobie zalety tradycyjnego kasku, nauszników i osłon ochronnych oczu. Oferowany przez nas asortyment to skuteczna ochrona przeciwodpryskowa. W naszej asortymencie z pewnością znajdziesz najlepsze dla siebie rozwiązanie, które będzie nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w użytkowaniu.

Ochrona przeciwodpryskowa - jak wybrać okulary ochronne?

Podstawowym środkiem ochrony wzroku są oczywiście okulary, które tak samo, jak i inne środki ochrony indywidualnej, trzeba odpowiednio dobrać do zagrożeń, jakie towarzyszą wykonywanej pracy. Okulary ochronne powinny być odporne na zarysowania i zaparowanie. Soczewki gogli mogą być przezroczyste lub przyciemniane. W pracach, gdzie konieczne jest patrzenie na ogień czy laser, najlepsze będą modele o przyciemnianych soczewkach. Duża powierzchnia okularów daje lepszą ochronę, a regulowane zauszniki umożliwią Ci dopasowanie produktu do Twoich preferencji.

Dobre okulary nie powinny ograniczać pola widzenia i być lekkie. Muszą być wygodne w użytkowaniu. Jeśli uciskają głowę lub ciągle się zsuwają, istnieje szansa, że szybko przestaniesz je nosić. Część dostępnych modeli jest kompatybilna z hełmami ochronnymi i słuchawkami przeciwhałasowymi. Dobrze, by okulary dysponowały ochroną skroni i przeciwsłoneczną. Zabezpieczą one wzrok każdego, kto pracuje w budownictwie, przemyśle, laboratoriach lub przy robotach publicznych. Ciekawym rozwiązaniem są okulary ochronne z dwiema diodami LED, które można włączać niezależnie od siebie. Idealnie sprawdzą się one zarówno w warsztacie, gdy oświetlenie jest niewystarczające, jak i w podróży czy w domu, np. podczas czytania.

Ochrona wzroku podczas pracy

Ochrona wzroku może przybierać formę tradycyjnych okularów, gogli lub specjalnych masek. Te ostatnie oprócz osłony przed uderzeniami i zarysowaniami, chronią również przed niskimi i wysokimi temperaturami. Ważne, aby kupować produkty sprawdzonych firm, do których możesz mieć zaufanie, od tego bowiem zależy skuteczność ochrony Twojego wzroku. Artykuły ochrony wzroku nie są drogie, a mogą Cię uchronić przed wieloma urazami.

 

Podstawowym środkiem ochrony wzroku są oczywiście okulary. Ich wybór jest ogromny, różni producenci oferują wiele modeli. Na przykład okulary z poliwęglanu – jednoczęściowe i przydymione. Co ważne i sprzyjające komfortowi użytkownika, taki sprzęt łatwo dostosowuje się do hełmu budowalnego i słuchawek przeciwhałasowych. Dobrze, by okulary dysponowały ochroną skroni i przeciwsłoneczną. Zabezpieczą one wzrok każdego, kto pracuje w budownictwie, przemyśle, laboratoriach lub przy robotach publicznych. Większość okularów jest także odporna na zarysowania. Kolory tego typu sprzętu swobodnie można wybierać: czarny, żółty, szaro-niebieski, pomarańczowo-czarny bądź nawet bezbarwny – czego tylko użytkownik sobie zażyczy. Ciekawym rozwiązaniem są okulary ochronne z dwiema diodami LED. Można je włączać niezależnie, zmieniać długość. Idealnie sprawdzą się zarówno w warsztacie, gdy oświetlenie jest niewystarczające, ale także w podróży, w domu, np. podczas czytania. 

 

Oczy to bardzo wrażliwy i delikatny organ ciała. W większości prac czeka na nie masa niebezpieczeństw jak np. metalowe i drewniane opiłki, kurz, pył, iskry itp. Należytą ochronę wzorku zapewnią nam odpowiednie okulary. Mogą one przybierać formę tradycyjnych okularów, gogli lub specjalnych masek. Te ostatnie prócz osłony przed uderzeniami i zarysowaniami, chronią nas również przez niskimi i wysokimi temperaturami. Artykuły ochrony wzroku nie są drogie, a mogą nas uchronić przed wieloma nieprzyjemnościami. Są polecane ogrodnikom, rolnikom, stolarzom, osobom pracującym przy robotach publicznych, laborantom itd.