4ofert od30.99PLN do49.09PLN
  • Pojemność: 10 l
30,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
49,09
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • Pojemność: 5 l
39,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
  • Pojemność: 15 l
48,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
  • 1
Strona 1 z 1

Wiadra ocynkowane i metalowe

W narzedzia.pl znajdziesz bogaty wybór wiader, które idealnie sprawdzą się do podlewania, porządków oraz wielu innych prac gospodarczych. Wiadra ocynkowane wyróżniają się wysoką jakością - przez wiele lat mogą spełniać swoją rolę, nie odkształcają się ani nie ulegając pęknięciom.

Metalowe uchwyty w wiadrach ocynkowanych sprawiają, że taki sprzęt jest w stanie przenieść nawet duży ciężar. Metalowe wiaderka są odporne na korozję, stąd sprawdzą się nie tylko w ogrodnictwie, ale także w pracach rolnych, gospodarskich oraz remontowych.

Wiadra wykonane z ocynku ułatwiają także przenoszenie żwiru i piasku, są bowiem odporne na zarysowania. Ocynkowana stal jest w stanie przez dekady zachować swoje właściwości.

Polecamy wiadro ocynkowanego każdemu, kto posiada domek jednorodzinny, ogródek działkowy albo gospodarstwo rolne. Metalowe wiaderko przyda się przy różnorodnych pracach, będąc uniwersalnym pojemnikiem. W naszym sklepie znajdziesz wiaderka ze stali ocynkowanej w różnej pojemności, od 10 do 15 litrów.