6ofert od18.00PLN do48.00PLN

Pojemność: 15 l

35 PLN 24 PLN
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Pojemność: 12 l

25 PLN
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
dziś

Pojemność: 10 l

26 PLN 18 PLN
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
Minimalna ilość w zamówieniu to 2 szt. 2 szt. * 18 PLN = 36 PLN Całkowita wartość zakupu to: 36 PLN
40 PLN 28 PLN
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
42 PLN 29 PLN
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
48 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 1

Wiadra ocynkowane i metalowe

W narzedzia.pl znajdziesz bogaty wybór wiader, które idealnie sprawdzą się do podlewania, porządków oraz wielu innych prac gospodarczych. Wiadra ocynkowane wyróżniają się wysoką jakością - przez wiele lat mogą spełniać swoją rolę, nie odkształcają się ani nie ulegając pęknięciom.

Metalowe uchwyty w wiadrach ocynkowanych sprawiają, że taki sprzęt jest w stanie przenieść nawet duży ciężar. Metalowe wiaderka są odporne na korozję, stąd sprawdzą się nie tylko w ogrodnictwie, ale także w pracach rolnych, gospodarskich oraz remontowych.

Wiadra wykonane z ocynku ułatwiają także przenoszenie żwiru i piasku, są bowiem odporne na zarysowania. Ocynkowana stal jest w stanie przez dekady zachować swoje właściwości.

Polecamy wiadro ocynkowanego każdemu, kto posiada domek jednorodzinny, ogródek działkowy albo gospodarstwo rolne. Metalowe wiaderko przyda się przy różnorodnych pracach, będąc uniwersalnym pojemnikiem. W naszym sklepie znajdziesz wiaderka ze stali ocynkowanej w różnej pojemności, od 10 do 15 litrów.