8ofert od56.99PLN do3380.99PLN
 • Rodzaj: przystawna
 • Maks wysokość robocza ok: 4,5 m
 • Maks wysokość wejścia ok: 2,75 m
 • Długość całkowita drabiny ok: 3,75 m
 • Liczba stopni: 13
508
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
858,54
723,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 858,54

dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Rodzaj: wielofunkcyjna
 • Maks wysokość robocza ok: 4,5 m
 • Maks wysokość wejścia ok: 2,25 m
 • Długość całkowita drabiny ok: 3,4 m
 • Liczba stopni: 4x3
 • Masa: 16,5 kg
366,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
 • Rodzaj: wielofunkcyjna
 • Maks wysokość robocza ok: 6,35 m
 • Maks wysokość wejścia ok: 4,35 m
 • Długość całkowita drabiny ok: 5,30 m
 • Liczba stopni: 4x5
 • Masa: 16 kg
3 380,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
95,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
56,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
70,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
100,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
 • 1
Strona 1 z 1

Praca na budowie lub remont często wymaga przeprowadzania określonych prac na wysokości. W takiej sytuacji należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, dzięki któremu zabezpieczysz się podczas wykonywanego zadania i będziesz mógł wygodnie przeprowadzić pracę. Podczas pracy na elewacji najczęściej wykorzystywane jest rusztowanie, które jest wytrzymałe i dobrze zabezpiecza użytkowników. Wystarczy rozłożyć je wokół budynku i na każdej wysokości po kolei tworzyć elewację. Bardzo często podczas prac budowlanych wykorzystuje się także drabiny lub podesty robocze, które znajdziesz również w naszym sklepie narzedzia.pl.

Rusztowania, drabiny, pomosty i podesty – dla najbardziej wymagających klientów indywidualnych i nie tylko

W naszym sklepie narzędzia.pl znajdziesz produkty pochodzące od renomowanych producentów. Przedstawiamy akcesoria mobilne, jak i stacjonarne.

Do najczęściej wykorzystywanych produktów można zaliczyć drabinę, która dostępna jest właściwie w każdym gospodarstwie domowym. Sprzęty te posiadają różne konstrukcje, dlatego w sklepie narzędzia.pl również przedstawiamy kilka modeli drabin, takich jak:

 • Drabina wielofunkcyjna – wyposażona jest w 4 segmenty, które zostały połączone solidnymi przegubami. Zamki ryglowe pozwalają na szybkie i sprawne rozłożenie drabiny w taki sposób, który pozwoli wykonać daną pracę. Dzięki wzmocnionym profilom stalowym zapewnia ona bezpieczeństwo i stabilność.

 • Drabina aluminiowa teleskopowa – stosowana jest do prac wykonywanych na wysokościach. Dzięki temu, że jest składana, nie potrzeba wiele miejsca na jej przechowywanie. Wyposażona jest w antypoślizgowe stopnie, system składania, dzięki któremu możesz zapobiec ewentualnemu przygnieceniu palców i charakteryzuje ją dobra przyczepność do podłoża. Dzięki podłużnicom możesz regulować jej wysokość.

 • Drabiny rozstawne – wykonane z aluminium, dzięki czemu są bardzo lekkie. Szybko i łatwo się rozsuwają, co sprawia, że możesz wykonać pracę na określonej wysokości. Drabiny te są jednymi z najczęściej widzianych w domach u osób prywatnych.

 • Drabina aluminiowa przegubowa – jej konstrukcja złożona jest z kilku części, które zostały ze sobą połączone przegubem. Dzięki temu może być ona wykorzystywana jako drabina wolnostojąca, przystawna, a także sprawdzi się jako pomost drabinowy.

Co jeszcze znajdziesz w naszym asortymencie oprócz drabiny i rusztowania?

W naszej ofercie przedstawiamy również pomosty robocze wyposażone w powłokę antypoślizgową, co nie tylko dba o bezpieczeństwo użytkownika, ale także zabezpiecza produkt przed wilgocią. Może sprawdzić się jako pomost roboczy, ale również jako drabina przystawna i dwustronna.

Odmianą pomostu jest platforma budowlana, którą możesz wykorzystać podczas remontów, ale także wtedy, kiedy nie możesz dosięgnąć danego produktu z najwyższej półki. Podesty posiadają różne wymiary, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Podpowiadamy, do czego możesz wykorzystać przedstawione powyżej produkty

Drabiny aluminiowe czy stalowe to sprzęty całkowicie mobilne, które bardzo przydają się podczas prac remontowych. Stanowią jedne z narzędzi, bez których trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek prace związane z elewacją, montowaniem pojedynczego elementu na wysokości, czy malowaniem pomieszczeń domowych. Jednak nie zawsze każdy chce korzystać z tego typu produktów, ponieważ drabinę trzeba wciąż przestawiać. Jeśli nie jesteś zwolennikiem tych produktów, być może lepszy w Twoim przypadku będzie pomost roboczy lub platforma, na których będziesz mógł poruszać się w każdą stronę bez konieczności przestawiania sprzętu.

Jaki sprzęt wybrać do gospodarstwa domowego, a jaki do prac budowlanych?

W naszej ofercie posiadamy zarówno sprzęty, które nadają się do domu, jak i na budowę. Tylko od Ciebie zależy, na których z nich się zdecydujesz. Jednym z bardziej sprawdzonych rozwiązań do zadań domowych jest drabina, która w każdej chwili może być do Twojej dyspozycji. Jeżeli potrzebujesz sprzętu, który nie będzie blokował możliwości przemieszczania się bez konieczności przestawiania produktu, wówczas lepiej zdecydować się na podest lub platformę.

Klientom, którzy chcą mieć drabinę zawsze pod ręką, ale nie chcą tracić miejsca na jej przechowanie, polecamy drabinę rozkładaną. Jednak należy pamiętać, że nie jest ona tak samo funkcjonalna, jak np. model drabiny wielofunkcyjnej, która może być, w zależności od danego zadania, rozkładana, rozstawna, teleskopowa, przystawna i wolnostojąca.

Oferowane przez nas sklep produkty są produkowane przez najlepszych producentów z branży, którzy tworzą swój asortyment zarówno do użytku domowego, jak i specjalistycznego. Jakość wykonania jest bardzo wysoka, czego dowodem jest wykorzystanie lekkiego, ale bardzo solidnego aluminium. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na odpowiednie zabezpieczenia np. nitowane stopnie, powierzchnie antypoślizgowe i żłobienia w aluminium, które skutecznie chronią użytkownika przed ewentualnym poślizgnięciem się.

Wszystko czego szukasz, znajdziesz w sklepie narzedzia.pl!