5ofert od649.00PLN do13665.00PLN
9 797 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
13 665 PLN
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
649 PLN
dostawa
wysyłka
8-11 dni
7 999 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Zacieraczki do tynków, gipsów oraz betonu to urządzenia, które fantastycznie przyspieszają pracę. Ręczne obrobienie powierzchni ściany jest czasochłonne, wymaga dużej dokładności i siły. Dzięki zacieraczce możemy zminimalizować minusy takiej sytuacji.

Za pomocą zacieraczki możemy pracować z zaprawami cementowymi, wapiennymi, wapienno- gipsowymi lub gipsowymi. Zacieraczki stosować można zarówno w wykańczaniu wnętrz, jak i elewacji zewnętrznych.

Wybierając zacieraczkę do tynku należy zastanowić się, gdzie i jak będziemy jej używać. Nie każda zacieraczka sprawdzi się przy każdym materiale, przykładowo zacieraczki do tynków niekoniecznie poradzą sobie z betonem. Za pomocą zacieraczki wykonać możemy także różne prace:

  • wygładzenie powierzchni,
  • szlifowanie tynków,
  • zdzieranie i czyszczenie starej powierzchni ściany.

Zanim dokonamy wyboru zacieraczki, warto zwrócić na kilka parametrów. Pierwszą jest wielkość urządzenia, drugą - rodzaj materiału, jakim możemy obrabiać. Jeśli masz wątpliwości, które narzędzie najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji - zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego doradcy.