7ofert od889.49PLN do13299.00PLN
889,49
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
11 199
dostawa
wysyłka
>12 dni
11 599
dostawa
wysyłka
>12 dni
11 211,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
11 999
dostawa
wysyłka
>12 dni
13 299
dostawa
wysyłka
>12 dni
8 499
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Zacieraczki do betonu, tynku, gipsu

Zacieraczki do betonu, tynków oraz gipsów to urządzenia, które fantastycznie przyspieszają pracę. Ręczne obrobienie powierzchni ściany jest czasochłonne, wymaga dużej dokładności i siły. Dzięki zacieraczce możemy zminimalizować minusy takiej sytuacji.

Za pomocą zacieraczki możemy pracować z zaprawami cementowymi, wapiennymi, wapienno- gipsowymi lub gipsowymi. Zacieraczki stosować można zarówno w wykańczaniu wnętrz, jak i elewacji zewnętrznych.

Zacieraczka do tynku

Wybierając zacieraczkę do tynku należy zastanowić się, gdzie i jak będziemy jej używać. Nie każda zacieraczka sprawdzi się przy każdym materiale, przykładowo zacieraczki do tynków niekoniecznie poradzą sobie z betonem. Natomiast zacieraczka do betonu może być nieporęczna lub mieć zbyt dużą moc, aby w prawidłowy sposób zatrzeć tynk. Za pomocą zacieraczki wykonać możemy także różne prace:

  • wygładzenie powierzchni,
  • szlifowanie tynków,
  • zdzieranie i czyszczenie starej powierzchni ściany.

Zacieraczka do betonu oraz tynku na narzedzia.pl

Zanim dokonamy wyboru zacieraczki, warto zwrócić na kilka parametrów. Pierwszą jest wielkość urządzenia, drugą - rodzaj materiału, jakim możemy obrabiać. Jeśli masz wątpliwości, które narzędzie najlepiej sprawdzi się w Twojej sytuacji - zawsze możesz skorzystać z pomocy naszego doradcy.