5ofert od32.99PLN do85.99PLN
69,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
32,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
33,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
55,48
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
środa
85,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Haki

Prace, hydrauliczne, serwisowe czy remontowe wymagają użycia profesjonalnych narzędzi. Wśród podstawowego wyposażenia niezbędnego zarówno podczas pracy profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania znajdują się klucze, nasadki oraz haki. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do prac remontowych, budowlanych czy warsztatowych. Proponowane przez nas zestawy haków pozwalają na przekłuwanie, przepychanie, podważanie i przeciąganie różnych elementów.

Jaki hak wybrać?

Biorąc pod uwagę prace, do jakich są wykorzystywane haki, powinny być one odporne na działanie chemikaliów, smarów i olejów. Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (CrV), charakteryzującej się znaczną trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo haki do prac warsztatowych wyposażone są w wyprofilowane uchwyty, które zmniejszają obciążenie dłoni podczas pracy. Rękojeści pokryte są tworzywami sztucznymi zapobiegającymi ślizganiu się dłoni podczas napraw. Zapewniają większą stabilność ułożenia dłoni, co podnosi komfort i wydajność pracy.

Haki, łyżki i przyrządy do napraw domowych

W tym dziale znajdziesz także inne narzędzia niezbędne podczas wykonywania różnych prac w domu. Ich konstrukcja przypominająca haki, sprawdza się doskonale np. w przypadku niedrożności rur w kuchni, łazience czy toalecie, które zdarzają się dość często. W trakcie takich usterek bardzo przydatne okazują się specjalistyczne narzędzia, które pozwalają na szybkie i poręczne udrożnienie zatkanych otworów. Prosta i lekka konstrukcja oferowanych w naszym sklepie przyrządów do czyszczenia odpływów, pozwala na bezproblemowe wprowadzenie spirali do rury i jej udrożnienie.

Natomiast łyżki w kształcie obustronnych haków idealnie sprawdzą się przy układaniu paneli. Dzięki nim podłoga będzie idealnie położona.