55ofert od106.99PLN do999.00PLN
229
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
186
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
364
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
564,90 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
496
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
226,49 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
222,49
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
159,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
106,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
123,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
119,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
999
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
489 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
468,99
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
276,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
129,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 4

 

Jeżeli jesteś kierowcą, prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie życia bez samochodu. W dzisiejszych czasach, jeśli nie mieszkamy w mieście, trudno w ogóle wyobrazić sobie codzienność bez tego środka transportu. Niestety samochody potrafią nagle zawodzić i bardzo częstą przyczyną nagłego nieodpalania auta jest akumulator, który został po prostu rozładowany. Wiele osób o tym nie wie, ale czasem wystarczy, że pozostawi się zapalone radio czy włączone światła, aby po upływie paru godzin akumulator został doszczętnie wyczerpany. W takiej sytuacji bardzo przydatny okazuje się prostownik samochodowy, służący do ładowania baterii akumulatora. Tego typu urządzeń nie powinno zabraknąć, w razie czego, w żadnym aucie. Najczęściej do rozładowywania akumulatora dochodzi zimą, ponieważ temperatury schodzące poniżej zera, źle działają na samochody. Prostownik rozruchu powinien więc być zawsze w każdym pojeździe.

Prostowniki samochodowe do ładowania akumulatorów

Jeżeli w danym gospodarstwie domowym znajduje się samochód, to prostownik elektroniczny powinien być na miejscu. Nigdy nie wiesz, kiedy może dojść do rozładowania akumulatora, a nie należy to do przyjaznych doświadczeń, zwłaszcza kiedy spieszysz się do pracy. Do rozładowania akumulatora może dojść nawet wtedy, kiedy akumulator jest w dobrej kondycji.

W sklepie narzedzia.pl znajdziesz różne rodzaje prostowników, dzięki którym szybko i łatwo poradzisz sobie z problemem. Ładowanie akumulatora za pomocą ładowarki do akumulatorów samochodowych nie jest trudnym zadaniem, a umiejętność ta może pomóc Ci w wielu sytuacjach. Oferujemy nowoczesne prostowniki elektroniczne, które szybko pozwolą Ci na uruchomienie pojazdu w awaryjnych sytuacjach. Znajdziesz tu nie tylko urządzenia przeznaczone do ładowania akumulatorów samochodów osobowych, ale i do maszyn rolniczych czy samochodów dostawczych. Oprócz tego prezentujemy kilkanaście kabli rozruchowych, które pozwolą Ci włączyć silnik, dzięki pobraniu energii od innego samochodu.

Szczegółnie polecamy przyjdzeć się  ofercie prostowniki Yato oraz prostowniki Neo.

Jakie prostowniki samochodowe znajdziesz w ofercie sklepu narzedzia.pl?

Do ładowania akumulatorów najlepiej wyposażyć się w nowoczesne i wydajne prostowniki samochodowe. W naszym sklepie wyróżniamy takie modele jak:

  • do ładowania akumulatorów kwasowo ołowiowych – w tym przypadku napięcie wyjściowe powinno być wyższe (przynajmniej 2,6V/ogniwo). Podczas ich ładowania należy zachować dużą dozę bezpieczeństwa, ponieważ są łatwo wybuchowe. Proces ładowania akumulatorów ołowiowo kwasowych może trwać ok. 20 godzin. Najlepiej skorzystać z ładowarki elektronicznej, ponieważ będzie ona samodzielnie monitorować ładowanie i po zakończeniu zadania poinformuje o tym np. za pomocą zapalenia żarówki.

  • Prostownik mikroprocesorowy – jest to jedna z bardziej zaawansowanych ładowarek samochodów osobowych. Ładowarka z mikroprocesorem jest narzędziem intuicyjnym i wydajnym. Wyposażona jest w wiele funkcji, m.in. można dostosować prąd ładowania, istnieje możliwość buforowania i automatyzacji procesu ładowania akumulatorów. Prostowniki mikroprocesorowe należą do ładowarek właściwie bezobsługowych. Dodatkowo wyposażone są z zabezpieczenie przed zwarciem i uszkodzeniem.

  • Prostownik inwerterowy – dedykowany do ładowania akumulatorów żelowych, tradycyjnych, EFB, Pb-Ca, AGM i MF. Nierzadko wyposażone są w wyświetlacz LCD, dzięki czemu masz szybszy dostęp do parametrów ładowania. Prostownik ten charakteryzuje wysoka wydajność ładowania.

  • Prostownik transformatorowy – zaprojektowany do ładowania akumulatorów kwasowych. Pozwala na uruchomienie samochodu z silnikiem diesla i benzynowym. Sprzęt ten posiada ochronę przed odwrotną polaryzacją, zapobiega uszkodzeniu przewodów i ich przeciążeniu. Dodatkowo wyświetla stan naładowania i wyposażony jest w kilka stopni ładowania akumulatorów.

  • Prostownik automatyczny – z mikroprocesorem, dzięki któremu może zająć się ładowaniem nawet kilku baterii za jednym razem. Idealnie sprawdza się do ładowania akumulatorów bezobsługowych lub do długiego i konserwacyjnego ładowania. Tego typu urządzenie nie powinno być stosowane do ładowania akumulatorów litowych.

  • Prostownik elektroniczny – idealnie nadaje się do ładowania rozładowanych akumulatorów samochodowych osobowych, dostawczych, ciągników, motocykli i łodzi. Posiada funkcję wspomagania prawidłowego napięcia, dzięki czemu możliwe jest ładowanie konserwujące. Produkt wyposażony jest w zabezpieczenie antyzwarciowe i przed przeładowaniem.

  • Prostownik z rozruchem – dedykowany dla samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Urządzenie to nadaje się do ładowania akumulatorów WET mokrych-kwasowych, gdzie natężenie prądu wynosi 12 V/24 V. Wyposażony jest w 3 tryby pracy, posiada regulację ładowania prądu i funkcję wspomagania ładowania BOOST.

Prostownik samochodowy – co jeszcze znajdziesz w tej kategorii?

Prostowniki samochodowe to nie wszystko, co możesz znaleźć w tej sekcji. Oprócz nich odkryjesz również:

  • urządzenie rozruchu – wyposażone jest w funkcję powerbanku, co pozwala w łatwy sposób ładować mobilne sprzęty. Posiada kompresor, dzięki któremu można pompować koła i zawiera również latarkę służącą do oświetlania ciemnych miejsc. Przydaje się do odpalenia silnika, kiedy na dworze panują minusowe temperatury.

  • Przetwornica napięcia – zasila urządzenia elektryczne, które wymagają naładowania z akumulatorów i instalacji znajdującej się w samochodach osobowych. Produkt ten sprawia, że użytkownik może korzystać z elektronarzędzi nawet tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci energetycznej. Bateria produktu wykazuje długą żywotność.

Tester akumulatorów znajdziesz w dziale diagnostyka. Dzięki niemu szybko zweryfikujesz poziom naładowania akumulatora, w jaki sposób działa instalacja rozruchowa i obwód ładowania pojazdu. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze i przeznaczony do akumulatorów ołowiowych.

Wyposażając się w odpowiedni prostownik samochodowy, możesz zapomnieć o rozładowanym akumulatorze. Zawsze, kiedy nadejdzie pora możesz sięgnąć po to urządzenie i zadbać o naładowanie akumulatorów w samochodach osobowych, ciężarowych, dostawczych, a nawet w motocyklach i łodziach.

Zapraszamy też do innych przedmiotów z kategorii narzedzia motoryzacyjne. Znajdziesz tam: kompresory, szafki, chemię samochodową, smarownice, pomki, lewarki i wiele innych.