Torby narzędziowe

Zastosowane filtry (0)

116 ofert od 21.00 PLN do 495.99 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1 2 ... 4

 

Sklep narzedzia.pl wśród akcesoriów oferuje różnego rodzaju pokrowce, torby. Między innymi miękkie torby takich marek jak Makita czy Yato. Ta druga firma wyposażyła swój produkt w praktyczne i wygodne krzesełko. Jeśli zamiast torby wolimy plecak możemy zaopatrzyć się w ten, który poleca Bosch – miejski, ze 100-procentowego poliestru, w kolorze niebieskim. Z poliestru wykonała także swój produkt – torbę na narzędzia i dokumenty – Dedra. Torba ta jest dwustronna, posiada 27 kieszeni nie tylko na sprzęty, ale również na długopisy czy notatnik. Co więcej, zawiera osobną przegrodę na dokumenty. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się zakup kabury, specjalnego rodzaju futerału, przeznaczonego do noszenia narzędzi. Łatwo przypina się ją za pomocą pasa, wykonana z nylonu, charakteryzuje się dużą wytrzymałością, można więc za jej pomocą transportować urządzenia bez obaw, że przyniesie jej to zgubne skutki – że ulegnie zniszczeniu. W sklepie narzedzia.pl znajdziemy nawet kieszeń z chwytem na młotek, torbę na prowadnicę czy kieszeń na telefon komórkowy. 

 

Torby narzędziowe

Plecaki narzędziowe to akcesoria wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów. Przydają się podczas prac wykończeniowych i budowlanych, a także prac monterskich, elektrycznych i hydraulicznych. Dzięki nim z powodzeniem przechowasz i przeniesiesz wiele narzędzi i to w bardzo wygodny sposób. Torba narzędziowa przydaje się w bardzo trudnych warunkach, pozwala utrzymać porządek i szybko znaleźć potrzebne narzędzie pracy. W naszym sklepie znajdziesz wiele modeli toreb na narzędzia, które posłużą Ci przez długie lata.

Na co zwrócić uwagę, wybierając torby narzędziowe?

Z racji tego, że na rynku znajdziesz wiele toreb na narzędzia, warto wiedzieć czym się kierować podczas ich zakupu. Do najważniejszych kryteriów, które należy wziąć pod uwagę jest: Rozmiar – jednej osobie przyda się mniejszy plecak, a drugiej większy. Fachowcy, który przechowują dużo narzędzi, z pewnością wybiorą produkty o większej pojemności. Majsterkowicze pracujący właściwie tylko w domu, z pewnością pokuszą się o plecak narzędziowy o mniejszym gabarycie. Przegródki – torby na narzędzia posiadają także przegródki, które mają kluczowe znaczenie w przypadku zachowania porządku. Im więcej przegródek, tym lepsza harmonia w torbie. Materiał wykonania – torby narzędziowe najczęściej wykonane są z nylonu lub poliestru. Surowce te najlepiej nadają się do przenoszenia dużej ilości narzędzi. Najważniejszymi miejscami w torbach na narzędzia, są ściany boczne i dno. W przypadku, gdy wiesz, że używasz ciężkie i ostre sprzęty, miejsca te powinny być dodatkowo wzmocnione. Torba narzędziowa wykonana z nylonu jest wytrzymała i lekka. Elementy dodatkowe – warto wybrać taką torbę narzędziową, która jest wyposażona w uchwyt i pasek, pozwalający na jej wygodne przenoszenie. Przydatna jest także zewnętrzna kieszeń czy ścianki wewnętrzne na rzep, dzięki czemu w każdym momencie, możesz inaczej poukładać narzędzia.

Torby na narzędzia – niezbędny produkt dla profesjonalisty

Rodzaj wybieranej torby narzędziowej powinien być dopasowany do oczekiwań użytkownika. Nie warto patrzeć tylko na praktyczność produktu, ale także i wygodę noszenia. Torby te powinny być wyposażone w wygodny uchwyt, a także pasek. Dzięki temu bez żadnych obaw przeniesiesz swoje narzędzia z miejsca na miejsce. W naszym sklepie do porównania masz kilkadziesiąt produktów wykonanych z różnych materiałów. Wybierając jeden z nich weź pod uwagę, jak często będziesz korzystać z danej torby. Dzięki temu, że wybierzesz torbę ze względu na ten parametr, zyskasz większą pewność, że produkt posłuży Ci przez długie lata.

Plecaki narzędziowe – sprawdzony zakup w naszym sklepie

W naszym asortymencie znajdziesz tylko i wyłącznie torby na narzędzia, które pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów. Oferowane produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nie są narażone na szybkie wyeksploatowanie. Koniecznie więc zapoznaj się z oferowanymi torbami i plecakami, i dopasuj dla siebie najlepszy, możliwy produkt.