12ofert od92.49PLN do304.99PLN
133,99
dostępne
9 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
304,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
162,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
92,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
218,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
179
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
160
dostawa
wysyłka
8-11 dni
177,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
247,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
181,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
150,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
142,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Zwiększ komfort swojej pracy dzięki leżankom samochodowym

Niezależnie od tego czy naprawiasz auto w przydomowym garażu, czy profesjonalnym warsztacie samochodowym, komfort i wygoda pracy mają szczególne znaczenie. Zwłaszcza, że często zdarzają się awarie, których usunięcie zajmuje wiele godzin, a do tego wszystkie czynności wykonywane są w bardzo niewygodnej pozycji. Jednak odpowiednie wyposażenie warsztatu może znacznie poprawić komfort wykonywanych czynności. Garaż powinien być wyposażony nie tylko w szafki do przechowywania narzędzi, ale także leżanki samochodowe, idealnie nadające się do pracy pod pojazdami. Dzięki nim będziesz pracować w wygodnej i ergonomicznej pozycji, a także swobodnie dosięgniesz do miejsc trudno dostępnych.

Dla zawodowych mechaników oraz osób, które same naprawiają swoje samochody, przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych leżanek samochodowych. W tym dziale zaopatrzysz się w lekkie i wygodne leżanki warsztatowe wykonane z metalu, a także produkty z wytrzymałych i wyprofilowanych tworzyw sztucznych wśród, których z pewnością znajdziesz model spełniający Twoje oczekiwania.

Leżanki warsztatowe dla wymagających

Leżanki warsztatowe to meble, z których będziesz korzystał przez wiele godzin podczas napraw samochodu, dlatego warto wybrać takie, które będą funkcjonalne i jednocześnie bardzo wygodne. Wyprofilowany kształt mebla sprawi, że Twoje plecy odczują ogromną ulgę, a Ty nie będziesz tak bardzo przemęczony po pracy w warsztacie. Leżanki samochodowe są produkowane z plastiku lub metalu. Dla lepszego komfortu pracy niektóre wyściełane są materacami. Regulowane zagłówki pozwolą dopasować mebel do Twojego wzrostu, a umieszczone z boku otwarte kieszenie, ułatwią dostęp do narzędzi.

Jeżeli nie masz zbyt dużo wolnej przestrzeni w swoim garażu, to idealnie sprawdzą się tutaj leżanki warsztatowe ze składaną konstrukcją. Z reguły są one także dużo lżejsze od modeli bez tej funkcji. Warto zwrócić uwagę również na jakość kółek w leżance i ich ilość. Ich wykonanie wpływa na mobilność całej konstrukcji, która jest tak szczególnie istotna podczas prac wykonywanych pod pojazdami.

Leżanki samochodowe - o czym warto pamiętać?

Podczas podejmowania decyzji o zakupie leżanki, zwróć uwagę przede wszystkim na jakość wykonania mebla i zastosowane materiały. Dobrej jakości produkt będzie służył Ci przez wiele lat. Leżanki samochodowe to meble, z których mechanicy korzystają bardzo często i przez wiele godzin, dlatego często lepiej wybrać produkt nieco droższy, ale bardziej funkcjonalny i wygodny.