Stoły warsztatowe

Zastosowane filtry (0)

11 ofert od 139.99 PLN do 2087.99 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1

Stoły warsztatowe na każdą kieszeń

Stoły warsztatowe stworzone są z myślą o wygodnym wykonywaniu wielu prac: klejeniu, naprawianiu sprzętu, przesadzaniu roślin i wielu innych. Są niezbędne w każdym magazynie, warsztacie, garażu, piwnicy i w każdym innym miejscu, gdzie wykonujemy prace manualne. Stoły robocze projektowane są z myślą o intensywnym wykorzystywaniu. Ich powierzchnia jest odporna na uszkodzenia i łatwa do czyszczenia.

Wybierając roboczy stół warsztatowy warto zwrócić uwagę na to, jaki maksymalny ciężar może on udźwignąć - w części zadań może nam się przydać stół, mający udźwig nawet do pół tony. Z kolei dla domowej złotej rączki wystarczający może być stół roboczy, radzący sobie z ciężarami 100-200kg. Opcją, na którą także warto zwrócić uwagę w stole warsztatowym, jest możliwość regulacji wysokości oraz wyregulowania poziomu - przydatne w tym będą regulowane nóżki. Dzięki temu nawet w pomieszczeniu o niezbyt równej posadzce, którą często można spotkać w garażach, uzyskamy idealnie wypoziomowany blat, co bywa niezbędne w pracach precyzyjnych. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania marki: Yato, Vorel i Neo.

Czym się kierować przy wyborze stołu roboczego?

Decydując się na stół warsztatowy warto sprawdzić kilka kwestii. O dwóch, czyli maksymalnym udźwigu oraz regulowanej wysokości wspomnieliśmy wyżej. Oprócz tego istotne są także:

  • konstrukcja - roboczy stół składany czy wręcz przeciwnie? Stabilna konstrukcja poprawia wygodę pracy, z drugiej strony wielu specjalistów potrzebuje mobilnego blatu roboczego,
  • łatwość czyszczenia - stół warsztatowy powinien być łatwy do utrzymania w czystości i nie wymagać nadmiernej konserwacji,
  • materiał - stół warsztatowy wykonany może być z drewna, metalu, płyty MDF lub tworzywa sztucznego.
  • dodatkowe opcje - niektórzy producenci oferują stoły z dodatkowym wyposażeniem, niekiedy nawet w postaci kompletu najpotrzebniejszych narzędzi. Najprostsze stoły warsztatowe ich jednak nie posiadają.