Szybkozłączki i przyłącza

Zastosowane filtry (0)

190 ofert od 22.34 PLN do 108.99 PLN

Sortuj według
Ilość na stronie
1 2 ... 7

W systemach nawadniania złączki, jak i przyłącza mają bardzo ważne zadanie. Nie powinny być pomijane, ponieważ są niezbędne to prawidłowego przyłączenia ujęcia wody, ale nie tylko. Przydają się do przedłużenia węża ogrodowego i wykorzystasz je do dodawania zraszaczy i pistoletów do systemu nawadniania. Będąc właścicielem ogrodu, z pewnością zastanawiasz się, w jakie akcesoria powinieneś się zaopatrzyć, aby usprawnić swoje prace ogrodowe. Produkty do nawadniania ogrodu to jedne z ważniejszych komponentów, w tym przyłącza i złączki. Nie tylko są to produkty zapasowe, ale także funkcjonalne narzędzia pozwalające na łączenie ze sobą różnych akcesoriów ogrodowych.

Jakie rodzaje złączek oferujemy?

W naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje złączek i przyłączy, takich jak:

  • Przyłącza kranowe – jeden z niezbędnych elementów na ogród i nie tylko. Dzięki nim zmienisz swój kran w standardowe przyłącze, do którego w wygodny sposób podłączysz wąż ogrodowy. Wystarczy, że określisz średnicę kranu i wybierzesz odpowiednie przyłącze. Jeśli nie jesteś pewien, jakie przyłącze wybrać, możesz postawić na uniwersalne, które dopasowuje się do wszystkich zewnętrznych kranów. W naszym sklepie znajdziesz również przyłącza kranowe do kranów wewnętrznych, co sprawi, że podłączenie węży ogrodowych będzie możliwe zarówno w domu, jak na zewnątrz. Chcesz podłączyć większą ilość węży ogrodowych? W takim razie możesz wybrać podwójne przyłącza kranowe z zaworem regulacyjnym, dzięki czemu jeszcze lepiej skontrolujesz przepływ wody.

  • Szybkozłączki – oferujemy szybkozłącze z zaworem regulacyjnym On/Off z zaworem blokującym przepływ wody, kiedy tylko chcesz. Produkty tego typu umożliwiają szybką i łatwą wymianę zraszacza i pistoletów zraszających. Innym rodzajem szybkozłączy są modele z funkcją stopu, które blokują przepływ wody, gdy zostana odłączone od końcówki zraszającej. Szybkozłączka po ponownym podłączeniu umożliwia ponowne pobieranie wody. Szybkozłącze pozwala na sprawne podłączenie przeróżnych końcówek zraszających. Należy pamiętać o zamknięcia dopływu wody przed wymianą urządzenia. Oprócz szybkozłączy w ofercie znajdziesz również reparatory, dzięki którym przedłużysz wąż i naprawisz go. Reparator założysz bez problemu bez żadnych dodatkowych narzędzi.

  • Nypel – akcesoria służące do łączenia dwóch węży ogrodowych, ale i do zwiększania zasięgu i stanowiące rozdzielacz umożliwiający rozparcelowanie dopływu wody na dwa węże. Dzięki niemu nie będziesz mieć problemu z podłączeniem ze sobą dwóch węży o innej różnicy.

Dlaczego warto wybrać dostępne złączki i przyłącza ze sklepu narzedzia.pl?

Wybierając moc produktów z naszego sklepu, nie musisz obawiać się o ich niską jakość. Oferujemy akcesoria, gdzie głównym materiałem jest tworzywo sztuczne i metal wysokiej jakości. Nie naraża urządzeń na zbyt szybką eksploatację. Do porównania masz setki produktów, dzięki czemu wybierzesz takie akcesoria do węży ogrodowych, które ułatwią Ci pracę z roślinami i nie tylko. Prezentowane produkty są odporne na czynniki zewnętrzne, wilgoć, pękanie i jakiekolwiek inne awarie.

W naszym sklepie znajdziesz egzemplarze pochodzące od sprawdzonych producentów i cenie na każdą kieszeń. W przypadku zakupu takich akcesoriów nie warto kierować się ceną, ponieważ tanie modele mogą szybko się psuć lub nie spełniać do końca swojego zadania. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, posiadających zarówno małe, jak i większe ogrody. Bez problemu zaopatrzysz się tu w złączki do węży, szybkozłączki do kranu wewnętrznego i zewnętrznego oraz wiele innych produktów.

Jakie złączki najlepiej wybrać?

W sklepie narzedzia.pl znajdziesz różne złącza, dlatego w pierwszej kolejności powinieneś zastanowić się nad ważnymi kryteriami ich wyboru. Prezentujemy szybkozłączki z metalu lub tworzywa sztucznego. Te pierwsze są przeważnie o wiele wytrzymalsze niż te drugie. Przydają się w sytuacji, gdy przez Twój wąż ogrodowy będzie przechodził raczej silniejszy strumień wody. Z pewnością największą gwarancję, że nie dojdzie do rozszczelnienia podczas wydobywania się wody z węża, daje złączka do węża ciśnieniowego.

Szybkozłącze z tworzywa sztucznego świetnie nadaje się do mniej wymagających systemów nawodnienia. Nie pozwala na to, aby woda przepływała pod zbyt wysokim ciśnieniem, dlatego sprawdza się podczas mniej intensywnych, codziennych prac. Plastik w nim zastosowany jest odporny na działanie wody, więc nie trzeba martwić się o rychłe rozszczelnienie elementu i korodowanie. Tego typu szybkozłączki łatwo i sprawnie łączy się ze sobą bez użycia dużej siły. Dodatkowo złączki wykonane z plastiku są lekkie i wygodne, co sprawia, że trzymanie pistoletu nawodnieniowego podłączonego do węża ogrodowego jest komfortowe i nie obciąża ręki.

Podczas wyboru tych urządzeń pamiętaj, że ważna jest średnica węży ogrodowych, które posiadasz. Oferujemy złączki o średnicy 1/2 cala, które będą idealnym wyborem dla węży o mniejszych średnicach, ale także znajdziesz tu złączki o średnicy 3/4 cala, dla węży o większej średnicy.