Ogrzewacze ogrodowe

Ogrzewacze ogrodowe to idealny wybór dla osób, które lubią spędzać czas na świeżym powietrzu nie tylko latem. Z ich pomocą można ogrzać namiot ogrodowy, altanę, taras lub werandę. Dzięki nim można spędzić wiele godzin na dworze, nawet w chłodnie dni i wieczory.

Ogrzewanie ogrodowe w formie parasoli gazowych dobrze sprawdzi się także w lokalach gastronomicznych. Zadbaj o swoich klientów i pozwól im spędzać miłe chwile w restauracyjnym ogródku - wiele osób, wybierając lokal na obiad, kieruje się właśnie tym, czy może zjeść na świeżym powietrzu. Ogrzewacze pozwolą podwyższyć temperaturę, dzięki czemu żaden klient nie zmarznie.

Ogrzewacze tarasowe

Parasole grzewcze to specjalne urządzenia, które spalając gaz, pozwalają ogrzać nawet do 25 metrów kwadratowych. Projektowane są zwykle z dużą starannością, która nie tylko zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, ale czyni z nich także atrakcyjną ozdobę. W naszym sklepie oferujemy ogrzewacze tarasowe i ogrodowe o różnej mocy i zasięgu działania.

Parasole grzewcze wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz aluminium, które gwarantują wieloletnią eksploatację tych sprzętów. Dzięki temu wieczorami w ogrodzie możemy się cieszyć przez wiele sezonów, bez względu na pogodę.

Akcesoria do parasoli grzewczych

Oprócz gazowych ogrzewaczy ogrodowych znajdziesz w naszym sklepie także akcesoria do nich. Do najważniejszych należą pokrowce, pozwalające chronić parasole grzewcze przed czynnikami atmosferycznymi w czasie, gdy z nich nie korzystamy.