109ofert od21.19PLN do619.00PLN
36,92
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
355
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
115,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
169 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
152
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
53,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
157,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
64,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
46,59
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
305
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
619
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
459,99
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
37,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
519
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
21,19
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
31,10
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 8

Wyposażenie do wiertarek

Niezbędne w każdym warsztacie, ale również w każdym domu, są wiertarki lub wiertarko-wkrętarki. To dzięki nim możesz wiercić w różnych materiałach w sposób bezpieczny i szybki. Wśród elektronarzędzi jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Dlatego też warto wyposażyć się w akcesoria dodatkowe do tego osprzętu, aby nie tracić na jego funkcjonalności i wygodzie pracy. W sklepie narzedzia.pl znajdziesz kilkadziesiąt produktów, które pozwalają wykorzystać wiertarki w różnorodny sposób.

Jakie wiertarki znajdziesz w sklepie narzedzia.pl?

Wśród wiertarek oferowanych przez nasz sklep znajdziesz takie rodzaje jak:

 • udarowa,

 • specjalistyczna,

 • stołowa,

 • udarowa,

 • diamentowa.

Najwięcej akcesoriów prezentujemy do wiertarki bezudarowej i diamentowej, ponieważ oba te modele są najczęściej wybierane przez użytkowników. Wykorzystywane są w domowym zaciszu, jak i profesjonalnych warsztatach pracy.

Akcesoria do wiertarek– elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów

Produkty, które są najczęściej wybierane przez osoby pracujące z wiertarkami to:

 • Zestawy wierteł – jest to absolutny must have dla każdej osoby, która w swoim gospodarstwie domowym lub warsztacie posługuje się jakąkolwiek wiertarką. W tej kategorii znajdziesz bardzo dużą ilość wierteł o różnej grubości do różnych modeli wiertarek. Z pewnością więc wybierzesz tu coś dla siebie.

 • Stojaki wiertarskie – umożliwiają skutecznie i precyzyjne wiercenie, przy wykorzystaniu wiertarki ręcznej. Stojak stabilizuje urządzenie i dlatego też, pozwala na wykonywanie bardzo równych otworów.

 • Moduł odsysający – produkt ten pozwala na estetyczną pracę, bez unoszącego się pyłu.

 • Prowadnica do wiertarek – dzięki niej precyzyjnie i sprawnie wywiercisz otwory w danym materiale pod kątem prostym. Bardzo często akcesoria te wykorzystywane są jako centrująca prowadnica umożliwiająca wykonywanie otworów w jednej linii.

 • Wiertła do drewna – m.in. wiertła spiralne, które są jednym z uniwersalnych wierteł do tego materiału. Oprócz spiralnych prezentujemy również wiertła płaskie i kręte.

 • Wirnik – część zamienna do elektronarzędzi, takich jak m.in. wiertarki.

Do wiertarki przeznaczonej do wiercenia w betonie dedykowane są specjalne wiertła do bardzo twardych materiałów m.in. do kamienia. Warto pamiętać, że każda wiertarka dedykowana jest do różnych tworzyw, dlatego zawsze, zanim wybierzesz którąś z nich, zapoznaj się z opisem producenta. Wiertarka do metalu potrzebować będzie wierteł kobaltowych, z węglików tytanu lub stali chromowo-wadanowej.

Wybierając wiertarkę udarową, możesz zakupić wiertła do różnych rodzajów materiałów – betonu, metalu i drewna. Wiertła do betonu posiadają charakterystyczne dwie skośne krawędzie, które wystają poza obwód trzpienia. Wiertło do drewna ma szpic centrujący.

Jakie nieoczywiste narzędzia sprawdzą się w przypadku wiertarek?

 • Otwornice – w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje otwornic. Standardowe posiadają pierścieniowaty kształt i przyczepia się je do specjalnej głowicy. Przeważnie akcesoria te wykonane są z szybkotnącej stali lub są hartowane. Prezentujemy otwornice pełne lub przecięte. Te pierwsze dedykowane są do najtwardszych materiałów.

 • Tarcze szlifierskie – choć szlifierki to zupełnie inne elektronarzędzia niż wiertarki, to jednak wiertarka może być wyposażona w gumowe głowice posiadające rzep, do którego przyczepia się krążki z papieru ściernego. Dzięki tarczom możesz wyrównać różnorodny materiał m.in. metal i drewno. Zmatowisz powłoki malarskie, usuniesz rdzę i starą farbę.

 • Trzpienie szlifierskie – jeżeli potrzebujesz narzędzi, które pozwolą Ci szlifować bardziej skomplikowane materiały, wówczas najlepiej wyposażyć się właśnie w trzpienie szlifierskie, które są bardzo twarde. Najczęściej używane są do usuwania rdzy lub starej farby.

 • Frezy – choć wiertarka to nie frezarka, to jednak może ona zastąpić to narzędzie w sytuacjach, kiedy chcesz wykonać frez na bardzo małych obrotach. Najczęściej rozwiązanie to stosowane jest do wykonywania frezów w drewnie.

W sklepie narzedzia.pl znajdziesz różne rodzaje elektronarzędzi, które są cenione ze względu na swoją wielofunkcyjność. Prezentujemy m.in. bogactwo wiertarko-wkrętarek, wiertarko-frezarek do różnych materiałów, a także wiele innych, rozmaitych urządzeń, które mogą spełniać funkcje kilku innych.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że urządzenie, które kupisz czy to wiertarkę, czy wkrętarkę będzie służyło Ci przez długie lata, koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Dajemy Ci duży wybór narzędzi pochodzących od sprawdzonych producentów.