5ofert od33.00PLN do39.90PLN
33
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
33
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
34
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
37,90
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
39,90
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
Strona 1 z 1

Skrobaczki i obieraki

Zbilansowany i różnorodny jadłospis to podstawa zdrowia każdego człowieka. Nie może zabraknąć w nim warzyw i owoców, które dostarczają organizmowi cenne witaminy i substancje odżywcze. Wymagają one jednak odpowiedniego oczyszczenia przed spożyciem. Skrobaczki i obieraki to akcesoria, które ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków. Dzięki nim nie tylko zaoszczędzisz czas, ale także nie zmarnujesz tak dużo jedzenia, jak w przypadku obierania nożem.

Skrobaczki i obieraki - dlaczego każdy powinien mieć je w kuchni?

Skrobaczki i obieraki ułatwiają pracę w kuchni oraz ograniczają czas potrzebny na przygotowywanie posiłków. Wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów są gadżetami przydatnymi w każdym gospodarstwie domowym i w profesjonalnych kuchniach. Skrobaczki i obieraki z ergonomicznymi, odpowiednio wyprofilowanymi uchwytami pozwalają łatwo manewrować i usuwać skórkę z owoców i warzyw o nieregularnych kształtach.

W tym dziale znajdziesz produkty przeznaczone do zastosowań specjalistycznych, jak i modele uniwersalne, które sprawdzą się podczas obierania wielu warzyw i owoców. Przygotowaliśmy także ofertę skrawaków do miękkiego i twardego sera, dzięki którym uzyskasz cienkie plastry lub wiórki serowe do posypania zapiekanki czy pizzy. Ostre i trwałe ostrza gwarantują szybkie, dokładne i cienkie obieranie. Niektóre modele wyposażone są także w specjalną głowicę do usuwania “oczek” i skaz.