1ofert od174.49PLN do174.49PLN
174,49
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Deski do krojenia

Deska do krojenia to podstawowy element wyposażenia każdej kuchni. Używamy jej codziennie podczas przygotowywania posiłków. Jest niezastąpiona, gdy kroimy warzywa do sałatki czy mięso na obiad. Dostępne w tym dziale deski do krojenia odznaczają się nie tylko stylowym wyglądem, ale także wysoką funkcjonalnością.

Deski do krojenia do każdej kuchni

Deski do krojenia są jednymi z najczęściej używanych akcesoriów kuchennych. Są przydatne podczas krojenia, ale mogą służyć również jako podstawki pod gorące garnki. Nowoczesne modele o niebanalnym wyglądzie sprawdzą się także jako podkładki pod przekąski.

Deski chronią blaty przed zniszczeniem, kiedy kroimy produkty spożywcze nożem. Modele wykonane z drewna pięknie podkreślą wystrój ciepłej kuchni w stylu skandynawskim, ale także ocieplą surowiej wykończone wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także produkty wyposażone w specjalne nakładki, które pozwalają na krojenie różnych produktów na jednej desce bez konieczności jej ciągłego przemywania. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które sprawia, że zmywanie można wykonać dopiero po przygotowaniu wszystkich posiłków. Wysoka jakość użytych do ich produkcji materiałów zapewnia łatwość w utrzymywaniu czystości.

W kuchni warto mieć zawsze przynajmniej dwie deski do krojenia. Jedną do cięcia produktów mokrych, drugą do suchych. Możesz wybierać wśród desek wykonanych z naturalnego drewna, bambusu, desek szklanych lub plastikowych. Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem będzie zakupienie deski z wymiennymi nakładkami, która pozwala korzystać z zalet zarówno z desek z litego drewna, jak i tych wykonanych z tworzywa. Dzięki temu w jednym produkcie zyskujesz najlepsze rozwiązania do krojenia różnych typów żywności.