11ofert od27.99PLN do370.99PLN
370,99
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
66,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
39,19
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
38,99
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
27,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
36,99
dostępne
4 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
33,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
36,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
27,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
76,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
74,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
 • 1
Strona 1 z 1

Adaptery podróżne i przejściówki

Adaptery podróżne oraz przejściówki do zasilania przydają się w wielu sytuacjach. Jeśli dużo podróżujesz za granicę, pewnie nieraz dotknęła Cię sytuacja, gdy okazało się, że wtyczka ładowarki do telefonu nie pasuje do gniazdka. Wtedy niezbędny jest adapter.

Warto pamiętać o adapterze, zwłaszcza jeśli planujemy podróż do USA, Włoch, Szwajcarii, Etiopii, Wielkiej Brytanii, Izraela, Australii, Indii… Można by długo wymieniać. Przejściówki do zasilania przydają się także, gdy masz zagraniczny sprzęt i chcesz korzystać z niego w Polsce. Wtedy adapter będzie nieodzowny.

Adaptery i przejściówki podróżne

Nie ważne, gdzie się udajesz, przejściówki czy adaptery podróżne, mogą być Ci potrzebne. Dzięki nim możesz łączyć różne typy wtyczek, co sprawia, że będziesz mógł skorzystać ze swojego sprzętu np. smartfona poza granicami swojego kraju. W sklepie narzedzia.pl znajdziesz kilkanaście wysokiej jakości przejściówek i adapterów do swoich urządzeń elektrycznych, które dopasujesz do każdego gniazdka elektrycznego. Dzięki nim będziesz mógł udać się do różnych krajów bez ryzyka rozładowania się Twoich sprzętów.

Adaptery podróżne – przydatne w różnych krajach

Wiele krajów różni się od siebie tym, że wykorzystuje inne rodzaje wtyczek do ładowania urządzeń elektrycznych. Aby uniknąć problemu z naładowaniem swojego telefonu, warto zapoznać się z kategorią, w której znajdziesz adaptery podróżne. Wyjeżdżając pierwszy raz za granicę, można się mocno zdziwić widząc inne gniazdka elektryczne. Właśnie dlatego warto mieć przy sobie adapter, który da nam swobodny dostęp do sieci elektrycznej.

Jakie adaptery podróżne znajdziesz w sklepie narzedzia.pl?

W sklepie narzedzia.pl znajdziesz niezbędne produkty, dzięki którym zawsze będziesz mógł naładować swój telefon czy inny sprzęt w innym kraju. Wśród produktów w tej kategorii przedstawiamy:

 • Adaptery podróżne do Wielkiej Brytanii – przejściówka ta pozwala na swobodne ładowanie urządzeń elektrycznych za pośrednictwem brytyjskich gniazdek elektrycznych.

 • Adaptery podróżne do Szwecji – pozwala skorzystać z ładowania, dzięki szwedzkim gniazdkom.

 • Zestawy adapterów podróżnych – z pewnością przydadzą się każdemu podróżnikowi, który często odwiedza różne kraje. Akcesoria te pozwalają na korzystanie z europejskich, amerykańskich, australijskich i brytyjskich gniazd zasilających.

 • Adaptery podróżne do Chin i Australii.

 • Adaptery podróżne do USA i Japonii.

Każdy z oferowanych produktów wykonany jest z wygodnego i trwałego tworzywa termoplastycznego.

Adapter sieciowy jest jednym z ważniejszych towarzyszy każdej podróży. Dzięki niemu masz możliwość korzystania z ładowania poza granicami swojego kraju. Z prawidłowym adapterem naładujesz nie tylko telefon, ale podłączysz suszarkę, laptopa i inne urządzenia elektryczne.

Rodzaje wtyczek podróżnych

Najczęściej wtyczki podróżne można otrzymać w dwóch wersjach:

 • Adaptery podróżne o prostej budowie, które pozwalają na połączenie określonej wtyczki z konkretnym gniazdem. Najczęściej są one opisane, w których krajach można skorzystać z ich funkcjonalności.

 • Adaptery podróżne do różnych krajów – są w stanie łączyć się z różnym rodzajem gniazdka elektrycznego.

Wiele z tych produktów wyposażonych jest w złącze USB. Dzięki temu nie jest potrzebna ładowarka USB, a tylko kabel dopasowany do konkretnych urządzeń elektrycznych.

Adaptery podróżne – na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

Jeśli chcesz kupić dobre przejściówki zasilania, koniecznie zwróć uwagę na poniższe aspekty:

 • Konstrukcja – to najważniejsza rzecz, o której nie można zapomnieć podczas wyboru adaptera. To od jego budowy zależy, czy będziesz mógł w danym kraju, skorzystać z sieci elektrycznej, czy też nie.

 • Napięcie zasilania – najczęściej przejściówki mogą współpracować z większością sprzętów elektronicznych. Zawsze jednak sprawdź jakie jest maksymalne obciążenie dla danego modelu.

 • Bezpieczeństwo – jeśli podróżujesz z dziećmi, powinieneś zakupić model, który jest wyposażony w odpowiednie zabezpieczenie np. płytki, które uniemożliwiają wkładanie palców do gniazdka. Oprócz tego dobrze wybrać taki model, który posiada wbudowaną ochronę przed przeciążeniem.

 • Certyfikaty – warto kupować takie adaptery podróżne, które posiadają certyfikaty świadczące o ich najwyższej jakości.

Dlaczego warto kupować adaptery podróżne w sklepie narzedzia.pl?

Kupując adaptery i przejściówki na naszej stronie otrzymasz pełnowartościowy produkt, który będzie służył Ci przez długie lata. Dodatkowo zawsze masz dostęp do nowości i możesz dopasować produkty do swoich potrzeb. Dajemy również dużą dostępność, więc zamówione produkty szybko dotrą do Twojego domu.