1ofert od9.99PLN do9.99PLN
16,59
9,99

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 16,59

dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Akcesoria do rozdrabniaczy do gałęzi

Rozdrabniacze do gałęzi to urządzenia, które w ogrodzie przydatne są prawie przez cały rok. Dzięki nim dokładnie i szybko potniesz zalegające pędy krzewów i drzew. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu komfortu i wydajności pracy, powinieneś pomyśleć także o odpowiednich akcesoriach. Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy do gałęzi umożliwi Ci cięcie zarówno tych cienkich części krzewów i drzew, jak i grubszych elementów.

Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy do gałęzi

Rozdrabniacz to z pewnością urządzenie, które znacząco ułatwia porządkowanie ogrodów i działek. Z jego pomocą zamienisz zalegające sterty długich pędów i gałęzi w materiał doskonale nadający się na kompostownik. Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy do gałęzi umożliwia szybkie i drobne szatkowanie oraz magazynowanie i przenoszenie powstałych wiórów. W naszym asortymencie znajdziesz m.in. bardzo wytrzymałe i pojemne worki na odpady zielone. Akcesoria posiadają wygodne rączki, które zapewniają ich łatwe przenoszenie. Wystarczy położyć worek pod wylot rozdrabniarki podczas pracy, dzięki czemu nie będziesz musiał ręcznie zbierać drobnego materiału.

Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy obejmuje także akcesoria, które pozwalają maszynie pracować efektywniej. Jeśli Twój sprzęt przestał działać prawidłowo, a podczas pracy urządzenia generowany jest duży hałas i silne wibracje, czas wymienić noże. W zależności od ich budowy i długości oraz modelu posiadanego rozdrabniacza efektem rozdrabniania gałęzi mogą być idealne na kompostownik wióry lub miazga wykorzystywana jako ściółka i materiał do ogrzewania. W ofercie wyposażenia do rozdrabniaczy znajdziesz także siekacze i głowice, które zapewnią Ci sprawną pracę i odpowiednio rozdrobnią gałęzie. Dzięki kołom w rozdrabniaczu zapewnisz sobie większą mobilność i łatwiejszy transport sprzętu.

Wyposażenie dodatkowe do rozdrabniacza do gałęzi - konserwacja i przechowywanie

Zawsze po zakończeniu pracy należy pamiętać także o odpowiedniej konserwacji i właściwym przechowywaniu rozdrabniacza. Należy szczególnie uważać na wilgoć, która negatywnie wpływa na samo urządzenie, ale także na wyposażenie dodatkowe do rozdrabniaczy. Kontakt z wodą szczególnie groźny jest dla ostrzy. Noże należy również systematycznie ostrzyć, a gdy się zużyją wymienić na nowe. Wszystkie elementy powinny być czyste. Szczególnie zwracaj uwagę na drożność otworów wentylacyjnych, aby maszyna się nie przegrzała i nie uległa awarii.