8ofert od15.92PLN do346.00PLN
147
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
72,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
72,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
111
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
15,92
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Minimalna ilość w zamówieniu to 5 szt. 5 szt. * 15,92 zł = 79,60 zł Całkowita wartość zakupu to: 79,60 zł
143
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
346
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
64,49
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
  • 1
Strona 1 z 1

Wyposażenie do odciągów wiórów

Odciągi wiórów to urządzenia, dzięki którym wykonywana przez maszyny praca zyskuje na jakości. Przedłużają one żywotność wielu sprzętów, gdyż powstały podczas pracy pył, trociny i wióry odprowadzane są do specjalnych worków oraz pojemników i nie zalegają w maszynach. Wyposażenie do odciągów zapewnia najwyższą jakość ochrony sprzętu przed niesprzyjającym działaniem pyłów oraz wielu innych zanieczyszczeń. W tym dziale znajdziesz m.in. worki i węże, które pozwolą Ci skutecznie pozbyć się szkodliwych drobinek powstających podczas obróbki materiałów.

Wyposażenie do odciągów wiórów, pyłów i trocin

Każdy system odsysający wióry, pyły i trociny potrzebuje zastosowania odpowiednich worków i pojemników, w których gromadzić się będą wszelkie zanieczyszczenia. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości worki zarówno bawełniane, jak i te wykonane z tworzyw sztucznych. Dzięki nim zachowasz czystość wokół stanowiska pracy i uchronisz się przed wdychaniem niekorzystnych pyłów.

Wiele systemów i urządzeń odprowadzających zanieczyszczenia powstające podczas pracy potrzebuje węży, które stanowią połączenie pomiędzy nimi a narzędziami. Dostępne na narzedzia.pl węże do odciągów wykonane są z wytrzymałych materiałów. Produkty mają zróżnicowaną długość i średnicę. Akcesoria są kompatybilne z wieloma modelami pochłaniaczy zanieczyszczeń. Wybierając odpowiedni produkt, pamiętaj nie tylko o dobraniu węża do typu urządzenia, ale także o odpowiedniej jego długości, aby swobodnie można było podłączyć odciągi do wiórów. Nie bez znaczenia jest także elastyczność rur, które często łączą oddalone od siebie elementy znajdujące się w różnych częściach warsztatu lub umieszczone na różnych poziomach.

Wyposażenie do odciągów wiórów i nie tylko

W naszym asortymencie znajdziesz wiele akcesoriów i narzędzi, które podniosą jakość i komfort Twojej pracy. Zaopatrzysz się tutaj we wszystkie niezbędne narzędzia przydatne podczas prac warsztatowych, remontowych, budowlanych i konstrukcyjnych. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy i znajdź rozwiązanie najlepsze dla siebie!