Wiązarka do zbrojeń Makita DTR180ZJ
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 5 961
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Makita
  • Ciśnienie akustyczne [dB(A)] 78
  • Linia produktowa LXT 18V
  • Maks. zdolność wiązania 2 prętów zbrojeniowych [mm] 16 x 16
  • Maks. zdolność wiązania 3 prętów zbrojeniowych [mm] (2 x 13) x 13
  • Maks. zdolność wiązania 4 prętów zbrojeniowych [mm] (2 x 13) x (2 x 13)
  • Napięcie akumulatora [V] 18
  • Poziom wibracji [m/s2] <=2,5
  • Średnica drutu [mm] 0.8
  • Współczynnik wibracji [m/s2] 1,5
  • Kod produktu RR83713
  • Kod EAN 088381859431
  • Kod producenta DTR180ZJ
  • Dane producenta/dostawcy Makita Europe N.V.
    Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070, Kortenberg
    Belgia
    bezpieczenstwoproduktow@makita.pl
Dodaj akcesoria
Akumulatory 18V 5,0Ah (x4) i ładowarka Makita 9WZBGAA0
Akumulator 18V 5.0Ah Makita BL1850B 632F15-1
Akumulator 18V 6.0Ah Makita BL1860B
Akumulator 18V 6.0Ah Makita BL1860B Cena: 375  zł
Akumulator 18V 5,0Ah Li-Ion Makita BL1850B
Ładowarka 14,4-18V Makita DC18SD
Drut do wiązania zbrojeń 0,8mm 50szt. Makita 199137-9
Akumulatorowa wiązarka do zbrojeń DSC102Z Makita to wyspecjalizowane urządzenie pod kątem automatycznego wiązania prętów zbrojeniowych. Znajdzie zastosowanie m.in. przy budowie betonowych fundamentów. Wiązarka może być zasilana zarówno akumulatorem o napięciu 14,4V, jak i 18V. Została wyposażona w silnik bezszczotkowy, który w połączeniu z baterią litowo-jonową, gwarantuje wysoką sprawność i wydajność narzędziu. Ponadto model DSC102 posiada 6-stopniową regulację siły wiązania, a także tryb wiązania ciągłego i tryb wiązania pojedynczego. Może być obsługiwany jedną ręką, dzięki czemu użytkownik może łatwo skorygować pozycję zbrojenia przy pomocy wolnej ręki.
Charakterystyka produktu:
  • Technologia XPT gwarantuje większą odporność na pył i wilgoć
  • Możliwość zasilania za pomocą akumulatora Li-Ion 14,4V lub 18V
  • Wygodna obsługa jedną ręką umożliwiająca skorygowanie pozycji zbrojenia przy pomocy wolnej ręki
  • 6-stopniowa regulacji siły wiązania dla uzyskania optymalnych rezultatów pracy
  • 2 tryby wiązania drutu: tryb ciągły i tryb pojedynczy
  • Wygodny przycisk do przełączania trybu wiązania i sygnalizacja informująca o wybranym trybie
  • Główny wyłącznik zasilania z funkcją automatycznego wyłączenia
  • Miejsce do przechowywania klucza imbusowego na korpusie wiązarki
  • Bezproblemowa wymiana szpuli drutu łączącego
  • Wygodna rękojeść pokryta antypoślizgowym materiałem
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 14,4|18V
  • Typ akumulatora: litowo-jonowy
  • Średnica wiązanych prętów zbrojeniowych: od 10mm x 10mm do (13mm x2)x(13mm x2)
  • Szacowana liczba wiązań na szpulę: około 120
  • Średnica drutu wiązałkowego: 0,8mm
  • Regulacja siły wiązania: 6-stopniowa
  • Długość całkowita: 304mm