Dane techniczne:

  • Napięcie ładowania: 14,4 / 18 V
  • Ładowane ogniwa: Li-Ion
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
221,99
Cena brutto / 1 szt.

Proponowane raty

22,56 zł x 11

eRaty

Ładowarka DC18SD Makita 194533-6 jest przeznaczona do ładowania akumulatorów litowo-jonowych 14,4-18V Makita. Posiada wskaźniki diodowe informujące o etapach procesu ładowania. Cechuje się trwałą i kompaktową budową. Dzięki wsuwanemu mocowaniu połączenie akumulatora z ładowarką jest szybkie i proste.

Dane techniczne:

  • Napięcie ładowanych akumulatorów: 14,4-18V
  • Typ ładowanych ogniw: litowo-jonowy
  • Prąd ładowania: 2,6A

Sklep stosuje program weryfikacji opinii o produktach. Informacje dotyczące procedury weryfikacji opinii znajdziesz w naszym Regulaminie. Opinie Klientów - Ładowarka 14,4-18V Makita DC18SD

Brak opinii. Bądź pierwszy i dodaj opinię o produkcie.
Gwarancja
Gwarancja

Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji urządzeń, wystarczy dokonać rejestracji zakupionego urządzenia, w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie www.rejestracja.makita.pl, przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Aby dokonać rejestracji urządzenia, należy najpierw założyć konto użytkownika na stronie www.rejestracja.makita.pl, następnie na zarejestrowanym koncie, należy zarejestrować urządzenie. Każde zakupione urządzenie musi być rejestrowane osobno na koncie użytkownika. Użytkownik otrzymuje certyfikat potwierdzający rejestrację drogą mailową. Certyfikat jest powiązany z urządzeniem.

Chcesz zamówić produkt? Szukasz dodatkowych informacji? Zadaj pytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skorzystaj z formularza

Przeczytaj Regulamin, Politykę Prywatności sklepu.
* Pola wymagane