5ofert od66.99PLN do168.49PLN
66,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
95,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
76,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
168,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
138,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Szablony

Remontujesz kuchnię albo łazienkę i chcesz, aby pomieszczenie wyglądało wyjątkowo? Efekt ma zachwycać nieregularnymi i złożonymi formami? Jeśli tak, koniecznie zaopatrz się w szablony do płytek i form. Dzięki nim Twoja glazura będzie wyglądała niepowtarzalnie.

Szablony glazurnicze pozwalają nadać płytkom piękne, nieregularne kształty. To także doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz położyć płytki, terakotę lub panele na schodach o skomplikowanej budowie stopni. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym uzyskasz nowoczesne kształty oraz z łatwością i dużą precyzją przeniesiesz wybrane wzory na obrabiany materiał. Oferujemy szablony do płytek, form, schodów oraz wzorniki do otworów.

Szablony do płytek i form

Szablony glazurnicze przeznaczone są do zaznaczania wykroju o nieregularnych kształtach. Pozwalają stworzyć niezwykłe aranżacje wnętrz. Dzięki nim z łatwością ułożysz i przeniesiesz na resztę płytek wybrany wzór. Szablony do płytek ułatwiają pracę, wpływają na jej precyzję i podnoszą jej jakość. Ich dodatkowym atutem jest łatwość obsługi oraz możliwość wielokrotnego użycia.

Szablony i wzorniki do otworów

Nawet dla wielbicieli klasycznych kształtów szablony glazurnicze mogą okazać się wyjątkowo przydatne, ponieważ część z nich została stworzona do wykonywania niezbędnych otworów w płytkach np. pod puszki prądowe i rury. Umożliwiają one uzyskanie idealnie równych okręgów. Podobną funkcję pełnią wzorniki. Wysokiej jakości szablony do otworów mają zintegrowane poziomice oraz podziałkę do wymiarowania odległości. Dzięki szablonom glazurniczym dopasujesz również z dużą precyzją kształt płytek do narożników, co znacząco poprawi estetykę całej pracy.

Szablony do schodów - większa precyzja wymiarowania

Szablony do schodów pozwalają na dokonanie precyzyjnych pomiarów nawet przy bardzo złożonym kształcie. Idealnie nadają się do schodów drewnianych i wachlarzowych, a także schodów o skomplikowanym układzie stopni. Pozwalają przenieść kształt na obrabiany materiał. Umożliwiają zachowanie przestrzeni dylatacyjnych.