Szablony

Zastosowane filtry (0)

3 ofert od 75.99 zł do 78.49 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Wzornik kształtów Wolfcraft WF6949000 Wolfcraft

Wzornik kształtów Wolfcraft WF6949000

75,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Wzornik profili Yato YT-37364 Yato

Wzornik profili Yato YT-37364

78,49 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Szablon glazurniczy dłg 250mm do zaznaczania wykroju nieregularnych kształtów Dedra DED017 Dedra

Szablon glazurniczy dłg 250mm do zaznaczania wykroju nieregularnych kształtów Dedra DED017

76,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Wysyłamy >12 dni
1

Szablony

Remontujesz kuchnię albo łazienkę i chcesz, aby pomieszczenie wyglądało wyjątkowo? Efekt ma zachwycać nieregularnymi i złożonymi formami? Jeśli tak, koniecznie zaopatrz się w szablony do płytek i form. Dzięki nim Twoja glazura będzie wyglądała niepowtarzalnie.

Szablony glazurnicze pozwalają nadać płytkom piękne, nieregularne kształty. To także doskonałe rozwiązanie, kiedy chcesz położyć płytki, terakotę lub panele na schodach o skomplikowanej budowie stopni. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym uzyskasz nowoczesne kształty oraz z łatwością i dużą precyzją przeniesiesz wybrane wzory na obrabiany materiał. Oferujemy szablony do płytek, form, schodów oraz wzorniki do otworów.

Szablony do płytek i form

Szablony glazurnicze przeznaczone są do zaznaczania wykroju o nieregularnych kształtach. Pozwalają stworzyć niezwykłe aranżacje wnętrz. Dzięki nim z łatwością ułożysz i przeniesiesz na resztę płytek wybrany wzór. Szablony do płytek ułatwiają pracę, wpływają na jej precyzję i podnoszą jej jakość. Ich dodatkowym atutem jest łatwość obsługi oraz możliwość wielokrotnego użycia.

Szablony i wzorniki do otworów

Nawet dla wielbicieli klasycznych kształtów szablony glazurnicze mogą okazać się wyjątkowo przydatne, ponieważ część z nich została stworzona do wykonywania niezbędnych otworów w płytkach np. pod puszki prądowe i rury. Umożliwiają one uzyskanie idealnie równych okręgów. Podobną funkcję pełnią wzorniki. Wysokiej jakości szablony do otworów mają zintegrowane poziomice oraz podziałkę do wymiarowania odległości. Dzięki szablonom glazurniczym dopasujesz również z dużą precyzją kształt płytek do narożników, co znacząco poprawi estetykę całej pracy.

Szablony do schodów - większa precyzja wymiarowania

Szablony do schodów pozwalają na dokonanie precyzyjnych pomiarów nawet przy bardzo złożonym kształcie. Idealnie nadają się do schodów drewnianych i wachlarzowych, a także schodów o skomplikowanym układzie stopni. Pozwalają przenieść kształt na obrabiany materiał. Umożliwiają zachowanie przestrzeni dylatacyjnych.