Manometry i redukcje do sprężonego powietrza

Zastosowane filtry (0)

1 ofert od 689.99 zł do 689.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Reduktor ciśnienia 2 bar Rothenberger ROPULS ROCLEAN Rothenberger

Reduktor ciśnienia 2 bar Rothenberger ROPULS ROCLEAN

689,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 2 szt. Wysyłamy już jutro
1

Manometry i redukcje

Urządzenia pneumatyczne stanowią zróżnicowaną kategorię produktów. Sprzęt tego typu jest powszechnie używany nie tylko na budowach i w warsztatach, ale także w takich działach jak przemysł chemiczny, energetyczny, a nawet stomatologia. W tym dziale znajdziesz manometry i redukcje, które stanowią element wyposażenia sprzętu pneumatycznego.

Pomiar ciśnienia - manometry

Manometry przeznaczone są do mierzenia ciśnienia sprężonego powietrza. W zależności od modelu mogą wskazywać poziom ciśnienia względnego lub bezwzględnego. Manometry względne odnoszą się do wartości ciśnienia atmosferycznego, bezwzględne natomiast do ciśnienia w próżni. Działanie urządzenia oparte jest przeważnie na mosiężnej rurce - sprężynie Bourdona. Manometry mogą być stosowane do pomiarów ciśnienia w zakresie od 0 do 6000 bar. Ich dokładność wynosi do 0,1%. Dzięki nim możesz kontrolować poprawność działania sprzętu i szybko zareagować, gdy wskaźnik manometru zbliża się do wartości granicznych. W naszym sklepie znajdziesz manometry wykonane z trwałych i wysokiej jakości materiałów, które odznaczają się solidnym wykonaniem.

Redukcje i złączki do pneumatyki

Redukcje pneumatyczne są rodzajem złączy, które pozwalają połączyć dwie rury o różnym przekroju. Mogą być wyposażone w dwa gwinty zewnętrzne lub jeden gwint wewnętrzny i jeden zewnętrzny. Ich sześciokątny kształt umożliwia łatwe dokręcanie i odkręcanie. Wnętrze redukcji pneumatycznej jest gładkie, co zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń. Ze względu na funkcje, jaką pełnią redukcje do pneumatyki, powinny być one wykonane z wysokiej jakości odpornych na działanie niesprzyjających warunków materiałów. W naszym asortymencie znajdziesz redukcje przeznaczone do łączenia rur i wężyków w najczęściej występujących rozmiarach. Wysoka jakość zastosowanych do ich produkcji materiałów przekłada się na ich odporność i trwałość.