Filtry, naolejacze i zestaw do uzdatniania powietrza

Zastosowane filtry (0)

2 ofert od 100.99 zł do 154.99 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Zestaw do uzdatniania powietrza Neo 14-734 Neo

Zestaw do uzdatniania powietrza Neo 14-734

154,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już dziś
Filtr odwadniacz Neo 14-732 Neo

Filtr odwadniacz Neo 14-732

100,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy już dziś
1

Filtry i naolejacze

Każdy sprzęt z czasem ulega zniszczeniu. Nie inaczej jest z urządzeniami pneumatycznymi. Na szczęście proces niszczenia można znacząco opóźnić dzięki odpowiedniej konserwacji sprzętu. Dbając o urządzenia pneumatyczne, możesz korzystać z takich akcesoriów jak m.in. filtry, zespoły filtrujące, reduktory czy smarownice.

Dzięki nim sprzęt na długo zachowa dobry stan techniczny. W tej kategorii znajdziesz naolejacze, filtry i zestawy do uzdatniania powietrza, które pozwolą Ci zachować jak najdłuższą sprawność urządzeń pneumatycznych.

Filtry i naolejacze - dla sprawnego działania sprzętu pneumatycznego

Zadaniem naolejaczy jest produkcja olejowej mgiełki, która zapewnia odpowiednie smarowanie pracujących części instalacji pneumatycznej. Dzięki nim zmniejsza się tarcie pomiędzy elementami, co z kolei ogranicza zużywanie się ich w czasie pracy.

Olej stanowi także warstwę ochronną przed korozją i dodatkowo chłodzi części urządzenia. Zadaniem filtrów jest zabezpieczenie narzędzi pneumatycznych przed zanieczyszczeniami i kondensatem pary wodnej. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju filtry odwadniacze, które ochronią Twoje narzędzia m.in. przed uszkodzeniami wodą ze sprężonego powietrza.

Osprzęt do pneumatyki - nie tylko filtry i naolejacze

W naszym sklepie zaopatrzysz się również w inny niezwykle przydatny osprzęt do pneumatyki jak np. przewody ciśnieniowe, złączniki pneumatyczne, manometry i redukcje. Sprawdź koniecznie, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!