4ofert od94.99PLN do624.00PLN
153,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
94,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
dziś
229
dostępne
8 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
624
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Filtry i naolejacze

Każdy sprzęt z czasem ulega zniszczeniu. Nie inaczej jest z urządzeniami pneumatycznymi. Na szczęście proces niszczenia można znacząco opóźnić dzięki odpowiedniej konserwacji sprzętu. Dbając o urządzenia pneumatyczne, możesz korzystać z takich akcesoriów jak m.in. filtry, zespoły filtrujące, reduktory czy smarownice.

Dzięki nim sprzęt na długo zachowa dobry stan techniczny. W tej kategorii znajdziesz naolejacze, filtry i zestawy do uzdatniania powietrza, które pozwolą Ci zachować jak najdłuższą sprawność urządzeń pneumatycznych.

Filtry i naolejacze - dla sprawnego działania sprzętu pneumatycznego

Zadaniem naolejaczy jest produkcja olejowej mgiełki, która zapewnia odpowiednie smarowanie pracujących części instalacji pneumatycznej. Dzięki nim zmniejsza się tarcie pomiędzy elementami, co z kolei ogranicza zużywanie się ich w czasie pracy.

Olej stanowi także warstwę ochronną przed korozją i dodatkowo chłodzi części urządzenia. Zadaniem filtrów jest zabezpieczenie narzędzi pneumatycznych przed zanieczyszczeniami i kondensatem pary wodnej. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju filtry odwadniacze, które ochronią Twoje narzędzia m.in. przed uszkodzeniami wodą ze sprężonego powietrza.

Osprzęt do pneumatyki - nie tylko filtry i naolejacze

W naszym sklepie zaopatrzysz się również w inny niezwykle przydatny osprzęt do pneumatyki jak np. przewody ciśnieniowe, złączniki pneumatyczne, manometry i redukcje. Sprawdź koniecznie, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!