Leżaki ogrodowe

Letnie wieczory i popołudnia to idealny czas na leniuchowanie w ogrodzie. A na czym wygodniej leniuchować niż na leżaku? Czy to metalowy czy drewniany, idealnie sprawdzi się na trawniku, tarasie lub większym balkonie. Na leżaku możesz zażywać zarówno kąpieli słonecznych, jak odpoczywać w cieniu. Sprawdzi się zarówno podczas sjesty w ogrodzie, jak i na przyjęciu przy grillu.

Kupując leżak koniecznie sprawdź, jakiej wielkości jest siedzisko. Niektóre leżaki mają wymiary pozwalające na wypoczynek we dwoje. Materiałowe leżaki z rozkładanym oparciem można wykorzystać w kryzysowej sytuacji jako zapasowe łóżko dla gościa lub zamiast materacu na campingu.

Leżak w centrum ogrodowego kąta wypoczynkowego

Oferta leżaków ogrodowych na rynku jest niezwykle bogata. Można postawić zarówno na drewniane, bardzo proste formy, jak i leżaki z siedziskiem wypełnionym gąbką, gwarantujących relaks najwyższych lotów. Najbardziej uniwersalne są leżaki, pozwalające na szybką zmianę z krzesła ogrodowego w leżankę. Dzięki możliwości złożenia ich idealnie sprawdzą się, aby zabrać je ze sobą na letnisko.

Inną formą leżaka są proste leżanki z regulowanym oparciem. Tego typu leżaki często umieszcza się przy ogrodowym basenie, ponieważ doskonale sprawdzają się w trakcie opalania. Często leżanka wykonana jest z materiałów wodoodpornych, dzięki czemu możemy kłaść się na niej w mokrym stroju kąpielowym.

Leżak na miarę potrzeb

Wersji leżaków ogrodowych jest naprawdę wiele, spokojnie więc dopasujemy ten mebel do aktywności i form wypoczynku, jakie lubimy najbardziej. Leżak wykonany z dobrej jakości materiałów jest w stanie na służyć przez wiele sezonów.