3ofert od118.00PLN do1459.00PLN
124,60 PLN
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
118 PLN
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
1 459 PLN
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Urządzając kącik do wypoczynku w ogrodzie, warto postawić na komplet mebli ogrodowych. Dzięki temu kupimy od razu zestaw mebli o identycznym designie, co znacząco wpłynie na wygląd naszego ogrodu.

Podstawowy zestaw mebli ogrodowych to zwykle stół i krzesła. Dzięki takiemu kompletowi możemy spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu, zjeść posiłek czy ugościć znajomych. Zestaw mebli można zawsze uzupełnić także o dodatkowe sprzęty: ławkę, huśtawkę, skrzynię do przechowywania albo pokrowce.

Wybierając komplet mebli ogrodowych, warto zdecydować się na produkt wykonany z trwałego materiału. Dzięki temu meble ogrodowe przez cały czas użytkowania zachowają nienaganny wygląd. W przypadku zestawu mebli drewnianych należy pamiętać o jego okresowej impregnacji lub olejowaniu. Nie wymagają jej natomiast meble z technorattanu, metalowe i plastikowe.

Materiał, z którego wykonane są meble, warto dopasować do stylu ogrodu, balkonu lub tarasu. Dzięki temu komplet mebli ogrodowych będzie zlewał się miękko z otoczeniem, zapraszając do wypoczynku.