2ofert od61.49PLN do73.94PLN
61,49
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
73,94
dostępne
10 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
Strona 1 z 1

Krążki typu rolok

W tym dziale znajdziesz krążki typu rolok oraz uchwyty do ich mocowania. Materiały ścierne tego typu przeznaczone są do szlifowania przy lekkich i średnich naciskach, w trudno dostępnych miejscach, a także do wygładzania powierzchni. Przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę od sprawdzonych i renomowanych producentów, która z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki krążkom typu rolok, obróbka materiałów stanie się łatwiejsza

Rolok jest systemem szybkiego mocowania krążków do obróbki materiałów. Zastosowano w nich nakręcany gwint, dzięki któremu wymiana i mocowanie krążków jest niezwykle prosta i zajmuje kilka sekund. Wystarczy wykonać półobrót w jedną lub drugą stronę. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz przerywać pracy na długo, wystarczy chwila i Twoje urządzenie ponownie będzie gotowe do działania. Krążki typu rolok przystosowane są do pracy ze szlifierkami prostymi i kątowymi. Stosowane są podczas prac wykończeniowych, oczyszczania elementów z korozji, defektów, nalotów, a także do gratowania i wygładzania spawów pachwinowych.

W naszym asortymencie znajdziesz także inne materiały i akcesoria do obróbki powierzchni różnego typu. Wśród nich możesz wybierać spośród tarcz polerskich, tarników, wełny stalowej, materiałów sypkich i ściernych.