Przeglądaj produkty Geo-Fennel według kategorii:

Bestsellery Geo-Fennel

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Geo-Fennel. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.
Ocena:

Nowoczesny laser krzyżowy ze statywem w atrakcyjnej cenie - seria ekonomiczna niemieckiej marki geo-FENNEL. Gotowy komplet do przyśpieszenia prac budowlanych i wykończeniowych. Przyrząd natychmiast po włączeniu emituje dwie dokładne, krzyżujące się wiązki światła (poziom + pion).

Zobacz produkt
Ocena:

Kolumna rozporowa niemieckiej marki geo-FENNEL do ustawiania laserów pomiędzy podłogą a sufitem, złożona z pięciu segmentów łączonych przez skręcanie. Po zmontowaniu tworzy stabilną tyczkę umożliwiającą swobodne dostosowanie wysokości lasera aż do 3,4m.

Zobacz produkt
Ocena:

Landy 32 to solidnie wykonany produkt niemieckiej marki geo-FENNEL, która od 165 lat specjalizuje się w technice pomiarowej dla budownictwa i geodezji. Należy do grupy rutynowych niwelatorów samopoziomujących przeznaczonych do wykonywania codziennych pomiarów budowlanych.

Zobacz produkt

Polecane kategorie Geo-Fennel

Nowości Geo-Fennel

Najnowsze narzędzia Geo-Fennel w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Geo-Fennel. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.
Ocena:

Geo6X GREEN SP Li-Ion niemieckiej marki geo-FENNEL (od 165 lat specjalizującej się w technice pomiarowej) to wieloliniowy, nowoczesny i precyzyjny laser krzyżowy dla profesjonalistów w rozszerzonej wersji wyposażenia, emitujący kompletną siatkę jaskrawo-zielonych linii laserowych.

Zobacz produkt
Ocena:

Geo6X SP niemieckiej marki geo-FENNEL (od 165 lat specjalizującej się w technice pomiarowej) to wieloliniowy, nowoczesny i precyzyjny laser krzyżowy dla profesjonalistów. Laser emituje kompletną siatkę jaskrawych linii laserowych - 3 dookólne wiązki laserowe 360 stopni (jedna pozioma i dwie pionowe) tworzą pełny obrys we wnętrzach, obszernych pomieszczeniach a nawet rozległych halach.

Zobacz produkt
Ocena:

FR 55 niemieckiej marki geo-FENNEL to zaawansowany technicznie detektor służący do identyfikacji płaszczyzny emitowanej przez lasery krzyżowe o czerwonej lub zielonej barwie światła. Może być używany samodzielnie lub wraz z uchwytem do mocowania na łacie. Dzięki jego zastosowaniu znacznie wzrasta zasięg lasera, co umożliwia swobodną pracę na większym obszarze.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Geo-Fennel

Osprzęt Geo-Fennel cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
82ofert od57.00PLN do2471.00PLN
237 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
322 PLN
W magazynie 2 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasięg: 21 m Dokładność: 0,3 mm/m Czas pracy: 18 h

474 PLN
W magazynie 5 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Powiększenie: 32 Masa: 1,5 kg

840 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasięg: 15 m Dokładność: 0,3 mm/m Czas pracy: 48 h

217 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasięg: 80 m Dokładność: 0,2 mm/m Czas pracy: 18 h

2 471 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis
57 PLN
W magazynie 2 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Strona 1 z 6