Przeglądaj produkty Geo-Fennel według kategorii:

Bestsellery Geo-Fennel

Prezentujemy najlepiej sprzedające się narzędzia marki Geo-Fennel. Są to narzędzia najchętniej kupowane przez użytkowników, które łączą w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Duża liczba Klientów rekomendująca te produkty stanowi gwarancję trafnego wyboru.
Ocena:

Nowoczesny laser krzyżowy ze statywem w atrakcyjnej cenie - seria ekonomiczna niemieckiej marki geo-FENNEL. Gotowy komplet do przyśpieszenia prac budowlanych i wykończeniowych. Przyrząd natychmiast po włączeniu emituje dwie dokładne, krzyżujące się wiązki światła (poziom + pion).

Zobacz produkt
Ocena:

Laser krzyżowy ekonomicznej serii niemieckiej marki geo-FENNEL. Laser wyposażony jest w uchwyt mocujący, wspomagający wykonywanie wielu prac budowlano-wykończeniowych. Przyrząd natychmiast po włączeniu emituje dwie dokładne, krzyżujące się wiązki światła (poziom + pion)

Zobacz produkt
Ocena:

EL 601 to zestaw laserowy niemieckiej marki geo-FENNEL w super atrakcyjnej cenie - laser krzyżowy, statyw, okulary oraz twarda walizka transportowa. Laser emituje dwie dokładne, czerwone wiązki laserowe, wyznaczające pion, poziom oraz krzyż.

Zobacz produkt

Promocje Geo-Fennel

W naszym sklepie możesz kupić narzędzia w świetnych cenach. Wystarczy, że odwiedzisz nasz dział Promocje i przejrzysz ofertę narzędzi i elektronarzędzi w najniższych cenach. Codziennie przybywają nowe promocje narzędzi dlatego zachęcamy do odwiedzania narzedzia.pl. Nasze hity cenowe to często końcówki serii oraz produkty z posezonowych wyprzedaży. Kupuj w promocjach i nie przepłacaj. Wyjątkowe ceny czekają na Ciebie.

-15%
Ocena:
529,00 PLN 449 PLN
-19%
249 PLN 201 PLN

Polecane kategorie Geo-Fennel

Nowości Geo-Fennel

Najnowsze narzędzia Geo-Fennel w ofercie Narzedzia.pl. Bądź na bieżąco z nowymi modelami narzędzi i rozwiązaniami technologicznymi. Dowiesz się o wszystkich innowacjach i nowych produktach, które trafiają na rynek. W końcu tworzenie pionierskich rozwiązań to domena marki Geo-Fennel. Zobacz, szerokie portfolio najnowszych produktów.

Dalmierz laserowy niemieckiej marki geo-FENNEL to profesjonalny dalmierz laserowy o zasięgu 30 m. Łatwa obsługa i przyjazna dla użytkownika klawiatura z przestronnie rozmieszczonymi przyciskami umożliwiają dokładne, sprawne i wiarygodne obmiary pomieszczeń i konstrukcji. Dzięki kompaktowym wymiarom, dalmierz jest niezwykle poręczny i zmieści się w każdej kieszeni.

Zobacz produkt
Ocena:

Łata niemieckiej marki geo-FENNEL wyposażona w podziałkę milimetrową oraz specjalne suwadło ułatwiające prace pomiarowe z wykorzystaniem laserów rotacyjnych i liniowo-krzyżowych. Łata umożliwia bezpośredni odczyt dodatnich i ujemnych różnic wysokości, dzięki czemu użytkownik nie musi przeprowadzać obliczeń - a to z kolei znacznie podnosi komfort i bezpieczeństwo pomiaru.

Zobacz produkt

Uniwersalny uchwyt montażowy niemieckiej marki geo-FENNEL do zawieszania lasera na określonej wysokości na ścianie lub profilu przyściennym przy montażu sufitów podwieszanych. Po zamocowaniu uchwytu na ścianie, instrument przykręcany jest do ruchomej podstawki, której wysokość można następnie ustawić za pomocą precyzyjnej śruby regulacyjnej.

Zobacz produkt

Elektronarzędzia - akcesoria i osprzęt Geo-Fennel

Osprzęt Geo-Fennel cieszy się niezmienną popularnością od lat. Wiertła, dłuta, tarcze to często absolutne hity sprzedażowe. Kluczem do sukcesu i w tym przypadku jest bardzo wysoka jakość i trwałość. W naszej ofercie możesz kupić najlepszy osprzęt i akcesoria. Zobacz co mamy do zaproponowania.
76ofert od57.00PLN do2099.00PLN

Powiększenie: 24 Masa: 1,5 kg

529,00 PLN 449 PLN
W magazynie 1 szt.Wysyłka jutro o 14:00
57 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
57 PLN
W magazynie 5 szt.Wysyłka jutro o 14:00

Zasięg: 21 m Dokładność: 0,3 mm/m Czas pracy: 18 h

479 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Powiększenie: 24 Masa: 1,5 kg

711 PLN
W magazynie 3 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Wysyłka gratis

Zasięg: 15 m Dokładność: 0,3 mm/m Czas pracy: 48 h

219 PLN
W magazynie 5 szt.Wysyłka jutro o 14:00
Strona 1 z 6