6ofert od29.99PLN do213.99PLN
29,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
30,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
213,99
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
środa
29,99
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
środa
31,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
56,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Zestawy szczotek

Szlifowanie, polerowanie i czyszczenie powierzchni wymaga użycia odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Często, aby otrzymać zadowalający efekt, konieczne jest użycie wielu przyborów. Z reguły do prac zgrubnych wykorzystasz inne narzędzia niż do prac precyzyjnych, które wymagają szczególnej dokładności. Właśnie z myślą o kompleksowym przygotowaniu do prac związanych ze szlifowaniem i polerowaniem przygotowaliśmy zestawy szczotek. Dzięki nim wszystkie niezbędne akcesoria będziesz miał pod ręką, niezależnie od tego, na jakim etapie prac jesteś.

Zestawy szczotek czy pojedyncze narzędzia - co wybrać?

Szczotki druciane to niezwykle przydatne narzędzia, które mają szerokie zastosowanie. Jednak w zależności od budowy głowicy, wielkości i materiału, z jakiego zostały wykonane, będą miały inne przeznaczenie. Do trudno dostępnych miejsc sprawdzą się szczotki tarczowe lub pędzelkowe, które wykorzystuje się także do czyszczenia detali. Jeśli korzystasz z wiertarki, możesz wybrać szczotki stożkowe z cylindrycznym trzpieniem, które mają podobne zastosowanie, jak dwa poprzednie rodzaje przeznaczone do szlifierek. Z usuwaniem grubych powłok rdzy i farby na dużych powierzchniach świetnie radzą sobie szczotki garnkowe oraz doczołowe do szlifierek. Problem może pojawić się, gdy masz dużą i bardzo założoną powierzchnię z wieloma detalami lub pracujesz często z bardzo różnymi materiałami. W takich sytuacjach przydatne będą zestawy szczotek. Są one nie tylko wygodne w użyciu, ale także bardzo funkcjonalne.

Zestawy szczotek do wymagających powierzchni

Zestawy szczotek wyposażone są w akcesoria, które wzajemnie się uzupełniają. Znajdziesz wśród nich komplety przeznaczone do czyszczenia i polerowania czy obróbki drewna. Dedykowane są one do konkretnych prac, jednak pozwalają je wykonać od początku do końca.

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę doskonale skompletowanych zestawów do obróbki wielu rodzajów powierzchni. W tym dziale znajdziesz zestawy szczotek wyprodukowane przez znanych i cenionych producentów, które podniosą komfort i jakość wykonywanych przez Ciebie prac.