13ofert od74.90PLN do3299.00PLN
432,90
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
197,99
dostępne
6 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
337,60
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
93,49
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
334
dostępne
5 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
3 299
dostępne
7 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
199
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
piątek
210,40
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
piątek
140
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
88,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
175,65
dostawa
wysyłka
>12 dni
74,90
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 1

Zestawy narzędzi do gwintowania

Profesjonalnie wykonane gwinty pozwalają uzyskać trwałe połączenia elementów na długie lata. Brak dokładności i precyzji podczas gwintowania skutkuje często poważnymi awariami. Dlatego tak ważne jest, aby prace wykonać sumiennie i przy użyciu odpowiednich narzędzi. Gwintowanie jest powszechnie stosowaną metodą, wykorzystywaną podczas prac hydraulicznych, remontowych czy budowlanych. Jeżeli sam naprawiasz usterki w domu, z pewnością zetknąłeś się z elementami połączonymi w ten sposób.

Wybór narzędzi do gwintowania jest ogromny. Podstawowymi akcesoriami przydatnymi podczas ręcznego nacinania gwintów są gwintownik, narzynka, oprawka i pokrętło. Często narzędzia te używane są w wielu łączeniach. Jeśli do tego łączenia te różnią się rozmiarami rur, to konieczne staje się użycie kilku narzynek i gwintowników, co z kolei przekłada się na wzrost wydatków. Jeżeli wiesz, że będziesz musiał kupić więcej narzędzi, powinieneś pomyśleć nad zakupem specjalistycznego zestawu do gwintowania. Przy zróżnicowanych pracach często jest on tańszą alternatywą od narzędzi kupowanych pojedynczo. Poza tym w takim komplecie wszystkie elementy idealnie do siebie pasują i pozwalają na osiągnięcie najlepszych efektów. W naszym sklepie znajdziesz zestawy do ręcznych gwintownic przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów majsterkowania.

Zestawy do ręcznych gwintownic - czym się różnią?

Wyposażenie zestawu do ręcznych gwintownic może być bardzo złożone lub zawierać jedynie najczęściej wykorzystywane akcesoria. W zależności od tego, jakich narzędzi potrzebujesz, możesz wybrać mniejszy komplet lub zdecydować się na profesjonalny zestaw. Nie warto kupować narzędzi, z których nie skorzystasz.

Podstawowe zestawy do ręcznych gwintownic zawierają z reguły komplet samych gwintowników lub samych narzynek z pokrętłami. Te bardziej złożone wyposażone są w kilka lub kilkanaście elementów każdego z tych narzędzi, dodatkowo w takim zestawie znajdują się także pokrętła i oprawki. Większe zestawy z reguły zapakowane są w poręczne walizki, dzięki którym łatwo jest je transportować oraz utrzymywać w porządku. Mogą one zawierać nawet do kilkudziesięciu elementów.

Zestaw należy dobrać do rodzaju i zakresu prac, jakie chcesz wykonać. Warto przejrzeć oferty wielu producentów, gdyż wyposażenia nawet podstawowych kompletów mogą się różnić od siebie. W tym dziale znajdziesz zestawy do gwintowania wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na uszkodzenia, które będziesz mógł używać przez lata.