Zestawy elektronarzędzi sieciowych

Zastosowane filtry (0)

9 ofert od 292.99 zł do 5090.48 zł

Sortuj według
Ilość na stronie
Zestaw elektronarzędzi Verto 52G106 Verto

Zestaw elektronarzędzi Verto 52G106

 • Kompletacja zawiera: szlifierkę kątową/wiertarkę udarową
 • Opakowanie: walizka z tworzywa sztucznego
292,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy w poniedziałek
Zestaw narzędzi Bosch GBH 12-52 DV + GWS 9-125 Bosch

Zestaw narzędzi Bosch GBH 12-52 DV + GWS 9-125

5 090,48 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 6 szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw narzędzi Bosch GBH 5-40 DCE + GWS 9-125 Bosch

Zestaw narzędzi Bosch GBH 5-40 DCE + GWS 9-125

 • Kompletacja zawiera: młotowiertarkę/szlifierkę kątową
 • Opakowanie: walizka z tworzywa sztucznego
2 920,98 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw narzędzi Bosch GSH 5 CE + GWS 9-125 Bosch

Zestaw narzędzi Bosch GSH 5 CE + GWS 9-125

2 574,98 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw narzędzi Bosch GBH 8-45 DV + GWS 9-125 Bosch

Zestaw narzędzi Bosch GBH 8-45 DV + GWS 9-125

3 884,98 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw narzędzi Bosch GSH 7 VC + GWS 9-125 Bosch

Zestaw narzędzi Bosch GSH 7 VC + GWS 9-125

3 765,48 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 5 szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw elektronarzędzi Bosch 0615990L21 Bosch

Zestaw elektronarzędzi Bosch 0615990L21

3 016,98 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne >10szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw elektronarzędzi sieciowych Bosch 0615990M8H Bosch

Zestaw elektronarzędzi sieciowych Bosch 0615990M8H

 • Kompletacja zawiera: młotowiertarkę/szlifierkę kątową
 • Opakowanie: walizka z tworzywa sztucznego
1 068,99 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Dostępne 8 szt. Wysyłamy we wtorek
Zestaw elektronarzędzi Dedra DED7919L3 Dedra

Zestaw elektronarzędzi Dedra DED7919L3

 • Kompletacja zawiera: szlifierkę kątową/wiertarkę udarową
 • Opakowanie: karton
393,60 zł DOSTAWA 0 ZŁDostawa gratis Wysyłamy >12 dni
1

Zestawy elektronarzędzi sieciowych, czyli jak szybko wyposażyć warsztat

Zarówno w domu, jak i na miejscu pracy, gdzie liczy się profesjonalny sprzęt, przydają się różne rodzaje elektronarzędzi – wiertarka, szlifierka, wkrętarka i młotowiertarka to minimum, które sprawdza się niemal w każdej branży. Czy wiecie, że sieciowe narzędzia w sklepie narzedzia.pl możecie nabyć w komplecie? Podpowiadamy, jakie zalety ma to rozwiązanie i dla kogo może być korzystne.

Atuty zestawów elektronarzędzi sieciowych

Pomimo coraz większej konkurencji bezprzewodowych narzędzi, modele zasilane z sieci w dalszym ciągu są popularne, a w niektórych przypadkach – wciąż niezastąpione. Majsterkowicze, którym nie zależy na maksymalnej mobilności elektronarzędzi, preferują sprzęt sieciowy z kilku powodów. 

Sprzęt przewodowy cały czas pozostaje w gotowości do pracy i nie musi być ładowany. Jedyne co musimy zrobić to wpiąć wtyczkę do gniazda sieciowego i włączyć „start”. Przy niewystarczającej długości przewodu zasilającego, do dyspozycji mamy ogromną ilość przedłużaczy, nawet kilkunastometrowych. Producenci narzędzi bezprzewodowych dalej nie rozwiązali problemu spadków mocy wraz z rozładowywaniem się baterii, co działa na korzyść sieciowych – te gwarantują stabilność pracy. Jedną przeszkodą, na którą można trafić w trakcie prac budowlanych lub warsztatowych, to brak prądu – w takiej sytuacji narzędzie sieciowe niestety nie będzie w stanie funkcjonować. Rozwiązaniem na ten problem jest agregat prądotwórczy. Tym, którzy decydują się na zakup sprzętu o zasilaniu przewodowym, polecamy funkcjonalne zestawy elektronarzędzi sieciowych. Przy okazji jednego zakupu otrzymujesz kilka sprzętów w solidnej walizce transportowej.

Narzędzia w sklepie dostępne w zestawach – nasza oferta

Znając już zastosowanie i zalety narzędzi sieciowych, przejdźmy do naszego asortymentu. Oferowane sieciowe narzędzia w sklepie dostępne w zestawach to:

 • szlifierka kątowa – do wygładzania powierzchni i cięcia materiałów.

 • wiertarka udarowa – do wydajnego wiercenia w betonie i innych twardych materiałach.

 • młotowiertarka – do wiercenia otworów o dużych średnicach, niektóre modele wyposażone są również w funkcję kucia.

 • młoty kujące/wyburzeniowe – o dużej energii udaru ponad 12 J, co predysponuje narzędzie do najcięższych prac wiertniczych, rozbiórkowych i wyburzeniowych.

Te sprzęty są dostępne w różnych konfiguracjach, w zależności od wybranego zestawu. Większość z nich klient otrzymuje w solidnej, odpornej na uszkodzenia i chroniącej przed zapyleniem i zachlapaniem wodą, walizce. Zestaw elektronarzędzi sieciowych jest więc od razu przystosowany do łatwego transportowania w różne miejsca pracy. Dzięki walizce zyskujemy także miejsce do przechowywania narzędzi wraz z osprzętem w garażu lub warsztacie, nie tracąc przestrzeni w szafkach lub skrzynkach narzędziowych.

Producenci zestawów narzędziowych dla majsterkowiczów i profesjonalistów 

Asortyment narzedzia.pl uwzględnia zestawy elektronarzędzi sieciowych z różnych półek cenowych. Jak zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i oprócz renomowanych marek, które są nieosiągalne dla wielu majsterkowiczów-amatorów, dodajemy do oferty produkty do użytku okazjonalnego, domowego, aby nie przepłacać i nie nadszarpywać budżetu. 

Zestawy dla profesjonalnych ekip i fachowców dostępne w naszym sklepie są marki Bosch, plasującej się w czołówce najlepszych producentów na rynku narzędziowym. Urządzenia te wyróżnia wysoka jakość, długa żywotność i wysokie parametry pracy. Oczywiście można wybierać spośród wielu konfiguracji narzędziowych, więc znajdziecie tutaj zarówno sprzęt do umiarkowanego użytku, jak i maksymalnie intensywnego. Producenci, których produkty skierowane są do mniej intensywnego użytku i sprawdzają się w zastosowaniu amatorskim to Dedra i Verto. Warto zauważyć, że oferujemy zestaw elektronarzędzi sieciowych w atrakcyjnej cenie renomowanej marki Makita. Jest nieco droższy od wspomnianych niskobudżetowych producentów, aczkolwiek jakość jest proporcjonalnie wyższa do ceny.

Rodzaje zestawów elektronarzędzi sieciowych, które proponujemy naszym klientom, nadają się zarówno do podstawowych prac w domu, jak i wymagającego użytku na placach budowlanych. Należy przeanalizować planowane zastosowanie i dobrać pod tym kątem właściwą konfigurację zestawu oraz parametry poszczególnych elementów. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu narzedzia.pl, a w razie wątpliwości zakupowych – do kontaktu z naszym działem obsługi.