Zestaw elektronarzędzi 40V Makita XGT DK0125G301 2x4.0Ah
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 5 267
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 3 szt.
Ostatnie 3 szt.
U Ciebie za 8-11 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Makita
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Kompletacja zawiera szlifierkę kątową, wiertarko-wkrętarkę, zakrętarkę udarową
  • Liczba akumulatorów 2
  • Liczba narzędzi w zestawie 3
  • Linia produktowa XGT 40V
  • Napięcie akumulatora [V] 40
  • Opakowanie walizka systemowa
  • Pojemność akumulatora [Ah] 4.0
  • Rodzaj zasilania akumulatorowe
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Kod produktu RR98430
  • Kod EAN 088381723671
  • Kod producenta DK0125G301
  • Dane producenta/dostawcy Makita Europe N.V.
    Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070, Kortenberg
    Belgia
    bezpieczenstwoproduktow@makita.pl
Zestaw Combo XGT 40V Max Makita DK0125G301 składa się z trzech narzędzi - wiertarko-wkrętarki, wkrętarki udarowej i szlifierki kątowej - a także dwóch akumulatorów, ładowarki oraz dwóch walizek systemowych, co umożliwia operatorowi natychmiastowe podjęcie pracy.
Ostatnim dostępnym w tym komplecie urządzeniem, jest wyposażona w silnik bezszczotkowy szlifierka kątowa 125mm GA005G - dzięki temu silnikowi narzędzie jest bardzo niezawodne. Technologia XPT umożliwia prowadzenie działań w trudnych warunkach, dzięki odporności na pył i wilgoć. Operator jest chroniony przed odbiciem, w momencie zablokowania się tarczy w materiale, dzięki technologii AFT. Włącznik ślizgowy zwiększa komfort korzystania ze szlifierki. Funkcja anty-restart zabezpiecza operatora przed przypadkowym uruchomieniem w momencie zamontowania akumulatora. Beznarzędziowa osłona tarczy szlifierskiej chroni dłonie użytkownika i jest bardzo prosta w demontażu. Łagodny rozruch sprawia, że uruchamianiu narzędzia nie towarzyszy nieprzyjemne rwanie, co wpływa nie tylko na wygodę, ale także na precyzję i bezpieczeństwo. Dzięki hamulcowi elektrycznemu narzędzie wyłączane jest natychmiastowo, zapewniając większą ochronę zdrowia. Dzięki wąskiej obudowie silnika użytkownik bezpiecznie i pewnie chwyta narzędzie.
Charakterystyka produktu:
  • Ładowarka pozwalająca szybko naładować akumulatory, co przyśpiesza podjęcie pracy
  • 2 walizki systemowe Makpac do przenoszenia całego zestawu w sposób wygodny i bezpieczny
Dane techniczne: a) Wiertarko-wkrętarka DF001G:
  • Napięcie zasilania: 40V max XGT
  • Typ akumulatorów: Li-ion
  • Obsługiwane akumulatory: 2.5/4.0Ah
  • Prędkość obr. na biegu jałowym:
    - bieg 1: 0-650/min
    - bieg 2: 0-2600/min
  • Maks. moment obr. miękki/twardy: 68/140Nm
  • Maks. średnica wiercenia w stali: 20mm
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie:
    - wiertło: 50mm
    - sednik: 76mm
    - otwornica: 152mm
  • Zakres mocowania: 1,5-13mm
  • Długość całkowita: 181mm
  • Masa: 3kg
b) Wkrętarka udarowa TD001G:
  • Typ akumulatorów: Li-ion
  • Częst. udarów na biegu jałowym:
  • Maks. moment obrotowy: 220Nm
  • Śruby standardowe: M5-M16
  • Śruby maszynowe: M4-M8
  • Śruba o wys. wytrzym. na rozciąganie: M5-M14
  • Śruby z gwintem zwykłym: 22-125mm
  • Uchwyt narzędzia: sześciokątny 1/4"
  • Długość całkowita: 120mm
  • Masa: 2kg
c) Szlifierka kątowa 125mm GA005G:
  • Prędkość obr. na biegu jałowym: 0-8500/min
  • Średnica tarczy: 125mm
  • Średnica otworu tarczy: 22,23mm
  • Długość całkowita: 410mm
  • Masa: 3.6kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Wiertarko-wkrętarka DF001G
  • Wkrętarka udarowa TD001G
  • Szlifierka kątowa 125mm GA005G
  • 2 akumulatory BL4040 (40V max 4.0Ah)