26ofert od22.91PLN do281.99PLN
131,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
22,91
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
27,32
dostępne
>10szt.
dostawa
wysyłka
jutro
281,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
3-5 dni
91,49
dostawa
wysyłka
8-11 dni
36,49
dostawa
wysyłka
8-11 dni
150,49
dostawa
wysyłka
8-11 dni
48,65
dostawa
wysyłka
8-11 dni
75,99
dostawa
wysyłka
8-11 dni
96,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
107,99 Przekreślona cena jest najniższą ceną produktu w okresie 30 dni przed promocją
88,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
50,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
35
dostawa
wysyłka
>12 dni
105,49
dostawa
wysyłka
>12 dni
170,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
Strona 1 z 2

Wyposażenie dodatkowe do wierteł

Trudno wyobrazić sobie pracę na budowach czy remont mieszkania bez zestawu solidnych wierteł. Ich prawidłowa praca nie byłaby jednak możliwa bez odpowiedniego wyposażenia dodatkowego. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które sprawią, że wiercenie będzie skuteczne i przebiegnie sprawnie.

Wyposażenie dodatkowe do wierteł - dla efektywnego wiercenia

Wiertła to narzędzia, które znaleźć można w przydomowych garażach, a także na profesjonalnych stanowiskach pracy. Wyposażenie dodatkowe do wierteł obejmuje szereg akcesoriów i podzespołów, które odpowiednio dobrane pozwalają wykonać precyzyjne otwory w wielu powierzchniach. Dostępne w tym dziale przedłużki, przystawki wiertarskie, chwyty i przedłużacze sprawią, że praca przebiegnie sprawnie.

Chwyty do wierteł pozwalają stabilnie utrzymać narzędzia podczas pracy. Wśród nich znajdziesz m.in. SDS Plus odporne na pracę w trudnych warunkach, a także SDS-max charakteryzujące się wysoką wydajnością i trwałością, które przeznaczone są do wykonywania ciężkich prac.

Zależy Ci na precyzyjnym wykonaniu otworu? Skorzystaj z naszej oferty przystawek centrujących do wierteł. Stabilizują one pracę narzędzi i umożliwiają osiągnięcie pożądanych efektów. Są niezwykle proste w obsłudze, umożliwiają także pracę na mokro. Znajdziesz tutaj produkty przeznaczone do wiercenia otworów o różnej średnicy. Dzięki przystawkom wiertarskim wywiercisz otwory zarówno w ścianach, jak i podłogach.

Podczas prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych często zdarza się, że musimy wykonywać otwory w miejscach trudno dostępnych. W takich sytuacjach niezbędne okazują się przedłużki, które doskonale radzą sobie z wykonywaniem dużych i głębokich wierceń. Akcesoria sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie mielibyśmy szans dotrzeć przy pomocy standardowego wiertła. Przedłużki są także bardzo wydajne, a ich użycie nie wymaga dużego nakładu siły.

Przedłużacze pomogą Ci połączyć elektronarzędzie o określonym typie uchwytu z uchwytami innego rodzaju. Dostępne w naszym asortymencie produkty zapewniają szybkie i bezpieczne połączenie oraz łatwe mocowanie. Ich konstrukcja zabezpiecza przed złamaniem przeciążeniowym połączenia.

Wyposażenie dodatkowe do wierteł i wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy

W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki asortyment obejmujący wyposażenie dodatkowe do wierteł, a także duży wybór wierteł i elektronarzędzi. Dzięki temu możesz w jednym miejscu skompletować całe niezbędne wyposażenie do pracy w drewnie, metalu, tworzywach sztucznych, materiałach drewnopochodnych i nie tylko.