Wiertarka wolnoobrotowa Rebir IE-1305A-16/1300ER
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 737
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Rebir
  • Masa [kg] 3.9
  • Max śred. mocowania wiertła [mm] 16
  • Moc [W] 1300
  • Moment obrotowy [Nm] 19.1
  • Prędkość obrotowa [rpm] 650
  • Regulacja obrotów pokrętłem tak
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Typ uchwytu kluczykowy zębaty
  • Typ zasilania elektryczne
  • Udar nie
  • Walizka transportowa nie
  • Kod produktu RR4745
  • Kod EAN 4750600439002
  • Kod producenta IE-1305A-16/1300ER
  • Dane producenta/dostawcy REBIR AS
    Viliakas iela 4, LV-4604, Rezekne
    Łotwa
    rebir@rebir.lv
Zobacz również
Charakterystyka:
  • Przełącznik lewo/prawo
  • Regulator obrotów
Dane techniczne:
  • Moc znamionowa: 1300 W
  • Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-650 min -1
  • Maksymalna średnica wiercenia w metalu: 23mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 65mm
  • Uchwyt: 16mm