Wiertarka do zawiasów Holzmann BBM35MAN
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Holzmann
  • Masa [kg] 20
  • Moc [W] 750
  • Prędkość obrotowa [rpm] 2800
  • Typ uchwytu tulej zaciskowa
  • Typ zasilania elektryczne
  • Kod produktu RR137588
  • Kod EAN 9120058376931
  • Kod producenta BBM35MAN
  • Dane producenta/dostawcy HOLZMANN MASCHINEN GmbH
    Marktplatz 4, 4170, Haslach
    Austria
    www.holzmann-maschinen.at
Zobacz również
Optymalne parametry
Silnik o mocy 750W i prędkość obrotowa 2800 obr./min to parametry, które wpływają na sprawne i wydajne działanie urządzenia. Wymiary przedmiotów poddawanych obróbce to 180mm, a maksymalna głębokość wiercenia – 20mm. Tym modelem wiertarki do zawiasów możliwe jest wykonywanie otworów o standardowej średnicy 35mm. Zasilanie elektryczne zapewnia stałe, równe działanie, bez spadków mocy, dlatego urządzenie jest przystosowane do długotrwałej, nieprzerwanej pracy.
Mobilność
Intuicyjna i łatwa obsługa
Charakterystyka produktu:
  • Ręczna obsługa sterowania i mocowania elementów poddawanych obróbce
  • Wiercenie otworów pod zawiasy o średnicy 35mm
  • Wiercenie na głębokość do 20mm
  • Regulowany ogranicznik krańcowy głębokości otworu
  • Kompatybilność z zawiasami Blum i Hettich
  • Dwa uchwyty stabilizujące położenie obrabianego przedmiotu
  • Maszyna stacjonarna o zasilaniu elektrycznym
  • Pneumatyczne zasilanie sterowania oraz mocowania obrabianej konstrukcji
  • Możliwość wiercenia bez układu sprężonego powietrza
  • Wbudowany stół roboczy o wymiarach 50x35cm
Dane techniczne:
  • Moc silnika: 750W S1
  • Napięcie: 230V/50Hz
  • Prędkość obrotowa: 2800 obr./min
  • Rozmiar stołu: 500x350mm
  • Minimalna długość detalu: 180mm
  • Maksymalna odległość wrzeciono-stół: 80mm
  • Maksymalna głębokość wiercenia: 20mm
  • Odstęp wiertło/stół maks.: 50mm
  • Średnica wiercenia: 35mm
  • Liczba wrzecion: 3szt.
  • Sterowanie: ręczne
  • Mocowanie przedmiotów obrabianych: ręczne
  • Wymiary paczki (szerokość x długość x wysokość): 550x550x550mm
  • Masa netto/brutto: 20/22kg
Wyposażenie podstawowe:
  • Głowica do otworów BLUM
  • Zestaw wierteł: 2 wiertła Ø 2mm + wiertło do zawiasów puszkowych Ø 35mm