Wiertarka stołowa Proma E1516BVL/400
Ten produkt nie jest już dostępny w naszym sklepie.
  • Marka Proma
  • Maks. prędkość obrotowa [rpm] 2200
  • Masa [kg] 66
  • Moc [W] 750
  • Napięcie zasilania [V] 400
  • Średnica kolumny [mm] 80
  • Średnica wiercenia w stali [mm] 20
  • Uchwyt wiertarski stożek morse'a 2
  • Wymiary stołu (Dł. x Sz.) [mm] 290x290
  • Kod produktu RR3739
  • Kod EAN 8595105412077
  • Kod producenta 25004122
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Imadło kątowe Wolfcraft WF3415000
Imadło Proma SVP-150
Imadło krzyżowe Proma KS-100
Imadło krzyżowe Proma KS-150
Imadło SV-75 Proma SV-75
Imadło Proma SV-125
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310 Cena: 90 ,99 zł
Ścisk narożnikowy 65x70mm Topex 12A300
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Charakterystyka produktu:
  • Posuw stołu
  • Podziałka określająca nachylenie obrotu
  • Wyłącznik magnetyczny
  • Plastikowa osłona
  • Przekładnia maszyny z tabelką określającą ilość obrotów
  • Możliwość wyboru kierunku obrotów P/L
  • Możliwość umocowania urządzenia
  • Nastawianie głębokości wiercenia
  • Obrót stołu
  • Łożyska radialne
  • Pochylenie stołu -/+ 45°
  • Oświetlenie - wskaźnik laserowy
  • Zmiana obrotów wariatorem
  • Wskaźnik laserowy
Dane techniczne:
  • Napięcie:  400V
  • Moc przyłączeniowa;  750W
  • Głowica-uchwyt:  1 - 16 mm
  • Maks. średnica wiercienia:  20 mm
  • Wysięg wrzeciona (X):  180 mm
  • Stożek wrzeciona:  II Mk
  • Posuw wrzeciona:  75 mm
  • Maks. odl. wrze od pod. (H):  490 mm
  • Maks. odl. wrz. od st. (h):  300 mm
  • Wymiar podstawy (AxB): 450x270 mm
  • Wymiar stołu (axb):  290x290 mm
  • Średnica kolumny (D):  80
  • Zakres obrotów: 150-2200obr./min, wariator
  • Kształt kanaliku "T": 16
  • Całkowita wysokość (V):  1040 mm
  • Masa netto/brutto:  61/66 kg
Opinie o modelu
  • Marek
    3,0
    Wiertarka typu "chińska zabawka". Nadaje się do wiercenia wiertłami do max. fi=8mm. Powyżej ślizgają się bardzo cienkie i nietrwałe paski. Nie polecam.