Wiertarka stołowa Proma E-1516B/400
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 2 590
-20% Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 2 589,99
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 2 szt.
Ostatnie 2 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Proma
  • Maks. prędkość obrotowa [rpm] 2740
  • Masa [kg] 55
  • Moc [W] 750
  • Napięcie zasilania [V] 400
  • Średnica kolumny [mm] 73
  • Średnica wiercenia w stali [mm] 20
  • Uchwyt wiertarski zębaty
  • Wymiary stołu (Dł. x Sz.) [mm] 300x300
  • Kod produktu RR3735
  • Kod EAN 8595105440155
  • Kod producenta 25401501
  • Dane producenta/dostawcy PROMA POLSKA Sp. z o.o.
    Polna 29, 55-095, Długołęka
    Polska
     proma@promapolska.pl
Imadło kątowe Wolfcraft WF3415000
Imadło Proma SVP-150
Imadło krzyżowe Proma KS-100
Imadło krzyżowe Proma KS-150
Imadło SV-75 Proma SV-75
Imadło Proma SV-125
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310
Imadło modelarskie 100mm Topex 07A310 Cena: 90 ,99 zł
Ścisk narożnikowy 65x70mm Topex 12A300
Czujnik zegarowy MADa 40 0-5/0.01 Kmitex G372-020
Charakterystyka produktu:
  • Posuw stołu
  • Podziałka określająca nachylenie obrotu
  • Wyłącznik magnetyczny
  • Plastikowa osłona
  • Przekładnia maszyny z tabelką określającą ilość obrotów
  • Możliwość wyboru kierunku obrotów P/L
  • Możliwość umocowania urządzenia
  • Nastawianie głębokości wiercenia
  • Obrót stołu
  • Łożyska radialne
  • Pochylenie stołu -/+ 45°
Dane techniczne:
  • Napięcie: 400V
  • Moc przyłączeniowa: 750W
  • Głowica-uchwyt: 1 - 16mm
  • Maksymalna średnica wiercenia: 20mm
  • Wysięg wrzeciona (X) 195mm
  • Stożek wrzeciona: II Mk
  • Posuw wrzeciona: 80mm
  • Maksymalna odległość wrzeciona od podstawy (H): 600mm
  • Maksymalna odległość wrzeciona od stołu (h): 350mm
  • Wymiar podstawy (AxB): 500x285mm
  • Wymiar stołu (axb): 300x300mm
  • Średnica kolumny (D): 73mm