Wiertarka kątowa Makita DA332DSAE
Dostawa GRATIS
Cena katalogowa: 1 050
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: 1 szt.
Ostatnia 1 szt.
U Ciebie za 2-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka Makita
  • Akumulator i ładowarka w komplecie tak
  • Liczba akumulatorów 2
  • Linia produktowa CXT 12V
  • Masa [kg] 1.2
  • Max śred. mocowania wiertła [mm] 10
  • Napięcie akumulatora [V] 10.8
  • Pojemność akumulatora [Ah] 2.0
  • Prędkość obrotowa [rpm] 1100
  • Regulacja obrotów pokrętłem nie
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Typ akumulatora Li-Ion
  • Typ uchwytu kluczykowy zębaty
  • Typ zasilania akumulatorowe
  • Udar nie
  • Walizka transportowa tak
  • Kod produktu RR78783
  • Kod EAN 088381850889
  • Kod producenta DA332DSAE
  • Dane producenta/dostawcy Makita Europe N.V.
    Jan-Baptist Vinkstraat 2, 3070, Kortenberg
    Belgia
    bezpieczenstwoproduktow@makita.pl
Akumulatorowa wiertarka kątowa DA332DSAE Makita została zaprojektowana z myślą o pracy w miejscach trudno dostępnych. Dzięki wyjątkowo małej wysokości przekładni - zaledwie 63mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni, wiertarka umożliwia pracę w ciasnych miejscach. Narzędzie wyposażono w płynną regulację prędkości obrotowej, dzięki czemu użytkownik może optymalnie dobrać parametry pracy. Wiertarka posiada też dźwignię do zmiany kierunku obrotów, diodę LED i zębaty uchwyt wiertarski. Narzędzie jest zasilane akumulatorem litowo-jonowym 10,8V opracowanym w technologii CXT, która zapewnia większą pojemność przy zachowaniu niedużych gabarytów.
Charakterystyka produktu:
  • Nieduża przekładnia (wysokość 63mm od wierzchołka uchwytu do górnej krawędzi przekładni) pozwala na pracę w miejscach trudno dostępnych
  • Zębaty uchwyt wiertarski gwarantuje pewne mocowanie osprzętu
  • Dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania doświetla miejsce pracy
  • Ergonomiczna, antypoślizgowa rękojeść zapewnia wygodne i bezpieczne trzymanie narzędzia
  • Zaczep do paska pozwala powiesić narzędzie
  • Wygodna dźwignia umożliwia zmianę kierunku obrotów prawo/lewo
  • Akumulator opracowany w technologii CXT o pojemności 2,0Ah cechuje się kompaktową konstrukcją
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 10,8V
  • Pojemność akumulatora: 2,0Ah
  • Typ akumulatora: litowo-jonowy
  • Prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-1100obr./min
  • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 10mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 12mm
  • Typ uchwytu: zębaty uchwyt wiertarski 1,5-10mm
  • Długość całkowita: 332mm
  • Masa: 1,2-1,3kg
Wyposażenie podstawowe:
  • 2 akumulatory BL1020B 10,8V 2,0Ah
  • Ładowarka DC10SA 197355-3
  • Końcówka wkrętakowa PH2 784244-7
  • Uchwyt wiertarski na kluczyk 10mm