6ofert od37.99PLN do1264.99PLN
251
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 039
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
1 264,99
dostępne
1 szt.
dostawa
wysyłka
dziś
79,49
dostępne
2 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
37,99
dostępne
3 szt.
dostawa
wysyłka
jutro
50,99
dostawa
wysyłka
>12 dni
  • 1
Strona 1 z 1

Klucz taśmowy do delikatnych powierzchni

Odkręcanie plastikowych rur za pomocą metalowych narzędzi może prowadzić do ich uszkodzenia. Plastik jest znacznie delikatniejszym materiałem od wykorzystywanej do produkcji narzędzi stali, a w dodatku jest także podatny na zarysowania. Idealnie przystosowanym narzędziem do odkręcania plastikowych i chromowanych rur, a także filtrów oleju jest klucz taśmowy. Ma on przewagę nad kluczami hakowymi, których mocne i metalowe szczęki są zbyt silne dla rur plastikowych. Klucze taśmowe dostępne w naszej ofercie wykonane są z lekkiego i wytrzymałego aluminium. Proszkowe malowanie kluczy zabezpiecza je przed korozją i zarysowaniami.

Kiedy warto wybrać klucz taśmowy?

Nylonowy pasek stosowany w kluczach taśmowych chroni delikatne powierzchnie rur. Niezwykle istotne jest to w przypadku rur dekoracyjnych, gdzie oprócz funkcjonalności liczy się estetyczny wygląd. Dopasowanie narzędzia do rozmiaru otworu jest niezwykle łatwe. Nylonowa taśma jest regulowana i może być stosowana do przedmiotów o nieregularnych kształtach.

Klucze taśmowe umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Wystarczy tylko owinąć taśmę wokół rury. Klucze te doskonale sprawdzają się także w warsztacie samochodowym podczas mocowania filtra oleju.