Tarcza do stali 150x20mm/32z cermet FN Glob Motoyuki GLOB-FR-150N
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
  • Dedykowane do przecinarek do metalu
  • Ilość zębów 32
  • Przeznaczenie stal
  • Średnica otworu 20 mm
  • Średnica tarczy [mm] 150
  • Typ tarczy HM - węglik spiekany
  • Kod produktu RR132402
  • Kod EAN 4920350005066
  • Kod producenta GLOB-FR-150N
    sklep@fnglob.pl
Zobacz również
Piła tarczowa do stali GLOBAL SAW 150 x 1,2/1,0 x 20mm / 26z CERMET jest produkowana przez japońską firmę Motoyuki, jednego z liderów produkcji najwyższej jakości tarcz z uzębieniem z węglika cermet. Cermet jest materiałem kompozytowym, łączącym w swoim składzie zarówno składniki ceramiczne, jak również metalowe. Metal pełni funkcję spoiwa, a najczęściej w stopach cermet wykorzystywane są nikiel oraz kobalt. Poza doskonałym wykończeniem powierzchni w trakcie obróbki (cięcia) węglik typu cermet zapewnia również zdecydowanie dłuższą żywotność narzędzia. To właśnie połączenie wytrzymałości oraz odporności na zużycie wymagane jest podczas cięcia stali tarczami z uzębieniem z węglika typu cermet. Japoński producent - firma Motoyuki stosuje właśnie uzębienie typu cermet we wszystkich swoich tarczach. Piła widiowa GLOBAL SAW 150mm posiada otwór centralny o średnicy 20mm. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w pilarkach ręcznych do cięcia stali. Szerokość ośrodka tarczy to 1,0mm, a rzaz to zaledwie 1,2mm. Niskie opory cięcia wynikające z niewielkiej grubości tarczy zapewniają komfortowe warunki pracy. Wytrzymałe uzębienie z węglikiem typu cermet zapewnia dłużą żywotność narzędzia w porównaniu do typowych tarcz z uzębieniem TCT (z węglika wolframu).
Charakterystyka produktu:
  • Należy unikać cięcia materiałów o przekroju pełnym. Nie można stosować na szlifierkach kątowych
Dane techniczne:
  • Średnica: 150mm
  • Średnica otworu: 20mm
  • Grubość tarczy: 1mm
  • Rzaz: 1,2mm