Tarcza do cienkiej stali 160x20mm/56z cermet FN Glob Motoyuki GLOB-KP-160
Ilość
Dostępne: 7 szt.
  • Dedykowane do przecinarek do metalu
  • Ilość zębów 56
  • Przeznaczenie stal
  • Średnica otworu 20 mm
  • Średnica tarczy [mm] 160
  • Typ tarczy HM - węglik spiekany
  • Kod produktu RR132398
  • Kod EAN 4920350000764
  • Kod producenta GLOB-KP-160
    sklep@fnglob.pl
Piła tarczowa do cięcia blachy trapezowej GLOBAL SAW 160 x 1,4/1,2 x 20mm / 56z CERMET jest produkowana przez japońską firmę Motoyuki, jednego z liderów produkcji najwyższej jakości tarcz z uzębieniem z węglika cermet. Cermet jest materiałem kompozytowym, łączącym w swoim składzie zarówno składniki ceramiczne, jak również metalowe. Metal pełni funkcję spoiwa, a najczęściej w stopach cermet wykorzystywane są nikiel oraz kobalt. Poza doskonałym wykończeniem powierzchni w trakcie obróbki (cięcia) węglik typu cermet zapewnia również zdecydowanie dłuższą żywotność narzędzia. To właśnie połączenie wytrzymałości oraz odporności na zużycie wymagane jest podczas cięcia stali tarczami z uzębieniem z węglika typu cermet. Piły widiowe serii KP idealnie nadają się do cięcia cienkiej blachy na pilarkach. Konstrukcja uzębienia umożliwia szybkie, precyzyjne i co najważniejsze czyste cięcie, bez zadziorów i przypaleń. Nie można stosować na szlifierkach kątowych.
Dane techniczne:
  • Średnica: 160mm
  • Średnica otworu: 20mm
  • Grubość tarczy: 1,2mm
  • Rzaz: 1,4mm