Tarcza do stali 135x20mm/26z cermet FN Glob Motoyuki GLOB-FR-135N
Raty odroczone
Do października nie płacisz!
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
U Ciebie za 1-3 dni
Dotyczy dni roboczych
  • Marka FN Glob
  • Dedykowane do przecinarek do metalu
  • Ilość zębów 26
  • Przeznaczenie stal
  • Średnica otworu 20 mm
  • Średnica tarczy [mm] 135
  • Typ tarczy HM - węglik spiekany
  • Kod produktu RR132401
  • Kod EAN 4920350003949
  • Kod producenta GLOB-FR-135N
  • Dane producenta/dostawcy Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
    Sobieskiego 452, 43-382, Bielsko-Biała
    Polska
    sklep@fnglob.pl
Zobacz również
Piła tarczowa do stali GLOBAL SAW 135 x 1,2/1,0 x 20mm / 26z CERMET jest produkowana przez japońską firmę Motoyuki, jednego z liderów produkcji najwyższej jakości tarcz z uzębieniem z węglika cermet. Cermet jest materiałem kompozytowym, łączącym w swoim składzie zarówno składniki ceramiczne, jak również metalowe. Metal pełni funkcję spoiwa, a najczęściej w stopach cermet wykorzystywane są nikiel oraz kobalt. Poza doskonałym wykończeniem powierzchni w trakcie obróbki (cięcia) węglik typu cermet zapewnia również zdecydowanie dłuższą żywotność narzędzia. To właśnie połączenie wytrzymałości oraz odporności na zużycie wymagane jest podczas cięcia stali tarczami z uzębieniem z węglika typu cermet. Japoński producent - firma Motoyuki stosuje właśnie uzębienie typu cermet we wszystkich swoich tarczach. Piła widiowa GLOBAL SAW 135mm posiada otwór centralny o średnicy 20mm. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania w pilarkach ręcznych do cięcia stali. Szerokość ośrodka tarczy to 1,0mm, a rzaz to zaledwie 1,2mm. Niskie opory cięcia wynikające z niewielkiej grubości tarczy zapewniają komfortowe warunki pracy. Wytrzymałe uzębienie z węglikiem typu cermet zapewnia dłużą żywotność narzędzia w porównaniu do typowych tarcz z uzębieniem TCT (z węglika wolframu).
Charakterystyka produktu:
  • Należy unikać cięcia materiałów o przekroju pełnym. Nie można stosować na szlifierkach kątowych
Dane techniczne:
  • Średnica: 135mm
  • Średnica otworu: 20mm
  • Grubość tarczy: 1mm
  • Rzaz: 1,2mm