Szlifierka kątowa 800W Ryobi RAG800-125G
Ilość
Dostępne: > 10 szt.
Wysyłka w 1 dzień
Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy.
  • Marka Ryobi
  • Beznarzędziowa wymiana tarczy nie
  • Bezpieczny włącznik nie
  • Łagodny rozruch nie
  • Masa [kg] 2.4
  • Max prędkość obrotowa [rpm] 12000
  • Moc [W] 800
  • Mocowanie osprzętu M14
  • Opakowanie karton
  • Regulacja obrotów nie
  • Silnik bezszczotkowy nie
  • Średnica tarczy [mm] 125
  • Tłumienie drgań nie
  • Typ zasilania elektryczne
  • Kod produktu RR67511
  • Kod EAN 4892210137142
  • Kod producenta 5133002491
  • Dane producenta/dostawcy Techtronic Industries GmbH
    Max-Eyth-Straße 1ß, 71364, Winnenden
    Niemcy
    kontakt@ryobitools.eu
Szlifierka kątowa RAG800-125G Ryobi to urządzenie przeznaczone do cięcia i szlifowania. Posiada mocny silnik 800W ze skrzynką przekładniową o wysokim momencie obrotowym. Narzędzie współpracuje z tarczą o średnicy 125mm. Osiąga prędkość obrotową na biegu jałowym na poziomie 12000 obrotów na minutę. Szlifierka kątowa Ryobi cechuje się zwartą, odpowiednio wyważoną budową, co znacznie ułatwia jej obsługę.
Charakterystyka produktu:
  • Blokada wrzeciona usprawnia wymianę tarczy tnącej lub tarczy szlifierskiej
  • Bezkluczykowa regulacja położenia osłony tarczy ułatwia obsługę
  • Rękojeść dodatkowa ustawiana w 2 pozycjach zapewnia pełną kontrolę nad szlifierką podczas pracy
Dane techniczne:
  • Moc: 800W
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 12000obr./min
  • Średnica otworu tarczy: 22mm
  • Średnica tarczy: 125mm